Портфоліо Заворітньої Катерини з теми "Історія розвитку обчислювальної техніки"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 09:19, 25 січня 2013, створена KatyaZavoritnya (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Історія розвитку обчислювальної техніки"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика

Вік учнів, клас

14-15 років, 9 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект з теми «Історія розвитку обчислювальної техніки» курсу інформатики за 9 клас. Основний вид діяльності – групова робота. Можливі учнівські ролі – журналісти, статистики, дослідники, історики. Продукт діяльності – презентація, блог, вікі-стаття.

Модуль 9. Проект реалізується у 9 класі за темою «Історія розвитку обчислювальної техніки». Учні здійснюють дослідження використовуючи підручник для 9 класу, науково-популярні книги, Інтернет-ресурси. Проект розраховано на 1 тиждень. На початку проекту вчитель ставить завдання учням, проводить опитування за допомогою таблиці ЗХД, формує групи для роботи над проектом, демонструє презентацію з ключовим, тематичними та змістовними запитаннями, ставить перед групами учнів конкретні завдання. Група складається з 4-5 учнів. Кожна група має своє тематичне запитання для реалізації і одне додаткове завдання для всіх (розробити «комп’ютер майбутнього». Захист учнівських робіт.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Для оцінювання навчальних досягнень учнів під час проекту використовую тестування впродовж вивчення всієї теми для контролю над правильними знаннями учнів і чи правильно вони розуміють Основне запитання теми і інші важливі проблеми. Визначення попередніх знань та умінь учнів, а також очікуваних результатів відбувається за допомогою Таблиці ЗХД. В процесі роботи над блогом (віккі-статтею) учні створюють публікації та керуються при цьому методичними вимогами щодо створення та планування публікацій. Періодичний перегляд та читання їх записів на відповідні коментарі та відгуки дозволяє оцінити розуміння учнів і за потреби скерувати їхнє дослідження у потрібному напрямку. На різних етапах проведення та реалізації проекту, учні використовують план своєї діяльності. На захисті робіт учні оцінюють як самі себе (само оцінювання з використанням Форми само оцінювання), так і вчитель, котрий керується своєю Формою оцінювання. Впродовж роботи доцільно використовувати Онлайн опитувальник знань учнів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Заворітня Катерина Василівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель математики та інформатики.

Навчальний заклад

Іванівська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів

Місто\село, район, область

Кіровоградська область, Долинський район, село Іванівка

Контактні дані

Zavoritnya18@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17-23 січня 2013 року

Місце проведення тренінгу

КОІППО ім. В.Сухомлинського

Тренери

А.В.Скрипка, О.В.Литвиненко, Л.С.Голодюк