Відмінності між версіями «Портфоліо Духневич Олександри з теми "Ми всі однакові, але такі різні"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту)
(Навчальні цілі)
Рядок 17: Рядок 17:
  
 
=Навчальні цілі=
 
=Навчальні цілі=
 +
Під час навчання реалізуються також освітня, виховна і розвивальна цілі.
 +
Освітня мета передбачає формування в учнів таких особистісних якостей як:
 +
— усвідомлення функцій іноземної мови у навчальному процесі й у суспільстві;
 +
— усвідомлення значень мовних явищ, іншої системи понять, за допомогою якої сприймається дійсність;
 +
— розуміння особливостей власного мислення;
 +
— зіставлення іноземної мови з рідною;
 +
— оволодіння знаннями про культуру, історію, реалії та традиції країни, мова якої вивчається (країнознавство, лінгвокраїнознавство);
 +
— залучення учнів до діалогу культур (іншомовної та рідної);
 +
— уміння використовувати у разі необхідності різноманітні стратегії для задоволення дидактичних потреб (працювати з книжкою, підручником, словником, довідковою літературою, мультимедійними засобами тощо).
 +
Засобами іноземної мови відбувається виховання учнів, яке здійснюється через систему особистісних стосунків із новою культурою і процесом оволодіння нею. Цьому сприяє виховання в учнів:
 +
— позитивного ставлення до іноземної мови як засобу спілкування, поваги до народу, носія цієї мови, толерантного ставлення до його культури, звичаїв і способу життя;
 +
— культури спілкування, прийнятої в сучасному цивілізованому світі;
 +
— емоційно-ціннісного ставлення до всього, що нас оточує;
 +
— розуміння важливості оволодіння іноземною мовою і потреби користуватися нею як засобом спілкування.
 +
Оволодіння іноземною мовою сприяє розвитку в учнів:
 +
— мовних, інтелектуальних і пізнавальних здібностей;
 +
— готовності брати участь в іншомовному спілкуванні;
 +
— бажання до подальшого самовдосконалення у галузі володіння іноземною мовою;
 +
— уміння переносу знань і навичок у нову ситуацію шляхом виконання проблемно-пошукової діяльності.
 +
Усі цілі навчання досягаються у комплексі, підпорядковуються головній меті та реалізуються у процесі її досягнення і сприяють таким чином різнобічному розвитку особистості учня.
 +
Оволодіння учнями іноземною мовою сприяє розвитку в них здібностей використовувати її як інструмент спілкування в діалозі культур і цивілізацій сучасного світу, вона розглядається як засіб міжособистісної взаємодії в умовах багатонаціонального і полiкультурного світового простору.
 +
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=

Версія за 10:18, 17 серпня 2012

Назва навчальної теми (творча назва)

Ми всі однакові, але такі різні

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, інформатика

Навчальна тема (як записано в програмі)

Я, моя сім’я, мої друзі

Вік учнів, клас

5 клас, 10-11 років

Стислий опис проекту

Кожний учень збирає фотокартки членів своєї родини та найкращих друзів. Описуючи кожен урок нові фотокартки учні працюють в групах, практикуючись в мовленні, використовуючи слова з активного словника. В результатів учнів виходить презентація-альбом із фотокартками, який учні представлять перед усім класом. Завдання - навчити учнів описувати зовнішність людини та її внутрішні якості. Навчальний проект буде проходити у 5-х класах.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Під час навчання реалізуються також освітня, виховна і розвивальна цілі. Освітня мета передбачає формування в учнів таких особистісних якостей як: — усвідомлення функцій іноземної мови у навчальному процесі й у суспільстві; — усвідомлення значень мовних явищ, іншої системи понять, за допомогою якої сприймається дійсність; — розуміння особливостей власного мислення; — зіставлення іноземної мови з рідною; — оволодіння знаннями про культуру, історію, реалії та традиції країни, мова якої вивчається (країнознавство, лінгвокраїнознавство); — залучення учнів до діалогу культур (іншомовної та рідної); — уміння використовувати у разі необхідності різноманітні стратегії для задоволення дидактичних потреб (працювати з книжкою, підручником, словником, довідковою літературою, мультимедійними засобами тощо). Засобами іноземної мови відбувається виховання учнів, яке здійснюється через систему особистісних стосунків із новою культурою і процесом оволодіння нею. Цьому сприяє виховання в учнів: — позитивного ставлення до іноземної мови як засобу спілкування, поваги до народу, носія цієї мови, толерантного ставлення до його культури, звичаїв і способу життя; — культури спілкування, прийнятої в сучасному цивілізованому світі; — емоційно-ціннісного ставлення до всього, що нас оточує; — розуміння важливості оволодіння іноземною мовою і потреби користуватися нею як засобом спілкування. Оволодіння іноземною мовою сприяє розвитку в учнів: — мовних, інтелектуальних і пізнавальних здібностей; — готовності брати участь в іншомовному спілкуванні; — бажання до подальшого самовдосконалення у галузі володіння іноземною мовою; — уміння переносу знань і навичок у нову ситуацію шляхом виконання проблемно-пошукової діяльності. Усі цілі навчання досягаються у комплексі, підпорядковуються головній меті та реалізуються у процесі її досягнення і сприяють таким чином різнобічному розвитку особистості учня. Оволодіння учнями іноземною мовою сприяє розвитку в них здібностей використовувати її як інструмент спілкування в діалозі культур і цивілізацій сучасного світу, вона розглядається як засіб міжособистісної взаємодії в умовах багатонаціонального і полiкультурного світового простору.

Опис оцінювання

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери