Портфоліо Добош В.М. "Відсотки"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 21:52, 23 жовтня 2012, створена Vitaly 59 (обговореннявнесок) (Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Без відсотків,як без рук.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Математика,фізика,хімія.

Навчальні цілі

Учні вміють перетворювати відсотки в дроби,знаходити відсоткові розрахунки.

Вік учнів, клас

12-13років,6 клас

Стислий опис проекту

Виконуючи цей проект впродовж місяця,учні продемонструють знання відсотків.Будуть проводити різні види робіт:створювати і обговорювати презентаці,інформаційні листки та інтерактивні веб-сайти.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Вміння перетворювати відсотки в дроби.

Вміти робити відсоткові розрахунки.

Опис оцінювання

Учні будуть оцінюватись за допомогою шкали оцінювання, всі види від 5 до 10 балів. Всього 60 балів за науковість змісту,достуність,конкретність,оформлення матеріалу,наочність,чіткість ілюстрацій.

Діяльність учнів та вчителя

На початку роботи ознайомлюю учнів із методом проектів у вигляді буклету. За допомогою вступної презентації я показую учням для чого необхідно вивчати реальні фізичні об*єкти, процеси чи явища. Вчитель оголошує тему, а також ключове, тематичні та змістові питання, формулює життєву ситуацію згідно малюнка на слайді а також пропонує учням дати відповіді на запитання за методом ЗХД та організаційними діаграмами на листах паперу. У процесі перегляду презентації учні записують ключове, тематичні та змістові питання, замальовують малюнок. Після команди вчителя виконують завдання за ЗХД та організаційними діаграмами на листах паперу. Щодо обговорення питань, вони можуть або задавати запитання вчителю, або давати відповіді на навідні вчительські запитання. Учні працюють малими групами 3-5 осіб, залежно від кількості у класі (групі) поділ на групи доцільно проводити так, щоб у групі були учні з різним рівнем знань, умінь та навичок. Для забезпечення виконання учнями проекту необхідний постійний доступ до мережі у процесі якого вчитель ставить перед учнями завдання для пошуку інформації (можливо і ресурсів) необхідної для досягнення цілей проекту. Учні шукають інформацію, на запропонованих вчителем сайтах, або на сайтах які знайдуть самостійно. Правда сайти які знаходять, ще й оцінюють за допомогою оцінювальників. У процесі роботи учні повинні дотримуватись законів про авторські права. Завдання які даються учням повинні диференціюватися у залежності від можливостей учнів. Для сильних учнів даю завдання підвищеної складності де необхідно аналізувати, синтезувати, робити висновки, ну й звичайно такі учні назначаються керівниками команд. Для учнів які мають проблеми у навчанні доречно буде здійснити наступні кроки: перше це залучати їх для роботи у групи з сильнішими учнями; друге, давати учням посильні для виконання завдання Формуюче оцінювання буде здійснюватися на початку роботи з проектом (перше заняття), а також впродовж виконання проекту, а також при закінченні роботи (останнє заняття). Впродовж всіх занять діти за допомогою вчителя формуватимуть навички 21 століття, а також навички самоспрямування у навчанні. Звичайно всі завдання, що надаються учням повинні бути диференційованими. Особливу увагу вчитель повинен приділяти учням в процесі роботи над проектом для досягнення цілей, а саме отримання учнями відповідей на ключове, тематичні й змістове питання. Працюючи в групах учні створюють кінцевий продукт своєї діяльності

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Віталій Добош

Фах, навчальний предмет

Математика. Математика і фізика,інформатика.

Навчальний заклад

Загальноосвітня школа I-II ст.с.Смолигів.

Місто\село, район, область

с. Смолигів, Луцький район,Волинська область.

Контактні дані

791-411(дом)

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

8-19 жовтня 2012р.

Місце проведення тренінгу

ВІППО

Тренери