Відмінності між версіями «Портфоліо Гунченко Анастасії з теми "А де ще є життя? "»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 5: Рядок 5:
 
А де ще є життя?
 
А де ще є життя?
  
 +
[[Файл:1.jpg]]
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
  

Версія за 22:44, 2 квітня 2013

Назва навчальної теми

Країна, мова якої вивчається, - Австралія

А де ще є життя?

1.jpg

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

основний навчальний предмет - англійська мова,

другорядні - географія та інформатика

Вік учнів, клас

14 років, 9 клас

Стислий опис проекту

В цьому проекті учні 9 класу досліджують різні складові опису країни, мову якої вони вивчають, - Австралії. Учні об’єднуються в 3 групи, які працюють над своєю підтемою (загальна характеристика, столиця та відомі інші відомі міста, культурні та історичні пам’ятки). Під час виконання проекту учні відбирають та аналізують матеріал, удосконалюють монологічне та діалогічне мовлення з теми, активізують знання граматики. Власні роботи вони оформлюють у вигляді мультимедійної презентації та захищають проект усно. Під кінець проекту учні повинні презентувати свою туристичну брошуру про найцікавіші міста в Австралії. Традиційно у школі діти вивчають матеріал про 2 англомовні країни (Англію та США). Таким чином, цей проект надає учням змогу оволодіти додатковою інформацію про ще одну англомовну країну, що розширює рівень володіння англійською мовою та краєзнавства.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Форма для оцінювання

Відповіді до форми опитування

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

    Спочатку учням задається ключове запитання: «А де ще є життя?». Можна провести з учнями мозковий штурм у малих групах та поміркувати, що учні вже знають про англомовні країни, та продемонструвати класу вступну презентацію. Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про Австралію відбувається при заповненні  таблиці З-Х-Д. Можна запитати учнів про те, які б місця в Австралії вони б хотіли самі відвідати та які б рекомендували б відвідати іншим . Учні також обмірковуватимуть це запитання наприкінці вивчення теми після виконання  проектів, присвячених пропозиціям відвідування найкращих культурних міст Австралії.
    На другому занятті учні отримують завдання від вчителя ті об’єднуються у три групи. Спочатку кожна група працює над окремим завданням. Група А відбірає матеріал щодо загальної характеристики Австралії. Група Б шукає матеріал про столицю та великі міста Австралії. Група В представляє інформацію про визначні місця й історичні пам’ятки Австралії. 
    На наступному етапі учні отримують завдання визначити за допомогою Інтернет-ресурсів, які Інтернет сайти найбільш підходять до їхньої теми, над якою вони працюють. Учні обов’язково дотримуються правил роботи за комп’ютером. 
    Під час проведення данного дослідження учні формують список корисних посилань на такі сайти для користувачів Інтернету та розробляють рекомендації «Найкраще місце в Австралії». З виконанням кожного етапу завдання учні доповнюють рекомендації та список корисних посилань.
          Після цього учні переходять до наступного етапу - оформлення обраної інформації у вигляді презентації. На сьомому уроці учні показують презентації за своїми темами, проводять само оцінювання та тестування інших учнів на сприйняття та засвоєння ними матеріалу, який представлений іншими групами.
      За результатами проекту обираються матеріали для рекомендації найцікавішого місця в Австралії, який відображає елемент опису Австралії, який досліджувала група. Свої пропозиції учні оформлюють у вигляді буклета, працюючи з комп’ютерною програмою Microsoft Publisher, який потім вони демонструють та захищають перед однокласниками, та показують батькам.  Найкращий буклет буде оформлен на сайті школи.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Гунченко Анастасія

Фах, навчальний предмет

англійська мова

Навчальний заклад

ХСШ №166 "Вертикаль" Харківської міської ради Харківської області

Місто\село, район, область

м.Харків

Контактні дані

email: fenwaiendian@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

25 - 29 березня 2013 року

Місце проведення тренінгу

Лабораторія комп'ютерних технологій в освіті управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради

м. Харків, вул. Лермонтовська, 15/17 тел. 704-38-28

Тренери

Карікова Євгенія Георгіївна

Короп Юлія Володимирівна