Портфоліо Гульшиної Наталії Олександрівни на тему: "Основа життя"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:30, 2 квітня 2014, створена Ярошко Леся (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Гідросфера

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія, екологія

Вік учнів, клас

6 клас, 11-12 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Основною ідеєю проекту є розвиток в учнів навичок мислення, а саме: навчити учнів збирати інформацію, аналізувати та класифікувати її; обговорювати результати досліджень.Організовано працювати в групах, надавати допомогу, вміння швидко та ефективно шукати інформацію,а й критично та компетентно оцінювати її, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем. Цій проект буде корисний, тому щовінрозширитькругозіручнів, збагатитьучнівзнаннями про основнуцінністьжиття на землі-водую. Мета цього проекту ознайомитиучнів з основнимипоняттямиданої теми, довести до свідомостінеобхідністьраціонального та бережливого ставлення до воднихресурсівнашоїпланети.Основнівидидіяльностіучнів: дослідницька робота, аналіз та опрацювннязнайденихмаеріалів, презентаціявивченогоматеріалу. Для презентаціїучнімають об’єднатися в групи відповідно до обраних питань. Учні визначають план дій, досліджують проблему та проблему та шукають шляхи її вирішення. Результати своїх досліджень учні представляють у вигляді презентацій та публікацій з даної теми.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Спочатку слід оцінити готовність учнів до проектної діяльності, визначити їхні інтереси й нахили у співбесіді та використовуючи «Опитувальник з теми «Гідросфера». Учнізаповнюютьтаблицю З-Х-Д (стовбці «Знаю», «Хочу дізнатися»).Упродовж проекту слідрегулярно оцінюватимислення й діяльністьучнів і оперативно корегуватиїї, використовуючиоцінюваннявчителем, самооцінювання, взаємооцінювання. • Оцінитиготовий проект та йогозахистможназгідно з критеріямиоцінюваннявчителем, самооцінювання, взаємооцінювання.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Опитувальник

Презентація для фасилітації

Спочатку учні ознайомлюються з темою, заповнюють опитувальник , обговорюють питання, консультуються із учителем. Вчитель мотивує учнів важливість та доцільність методу проектів за допомогою презентації. Учні переглядають джерела Інтернету оцінюючі вебсайти, шукають інформацію в бібліотеках, відбирають необхідний матеріал, узагальнюють його, планують свою роботу і отримують рекомендації щодо створення презентації і переглядають презентацію для фасилітації. Потім учні отримують завдання, обговорюють його, працюють з рекомендованою вчителем літературою та матеріалами Інтернету, відбирають необхідний матеріал, обговорюють власні думки та результати. Після цього учні отримують групові завдання. обмірковують їх, обирають відповідальних за написання кожної статті. Учні працюють у бібліотеках, використовують Інтернет, підбирають необхідний матеріал, узагальнюють його. Планують розміщення матеріалу на сторінці публікацій, підбирають ілюстрації, створюють учнівські публікації, презентації за шаблоном.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Наталія Гульшина

Фах, навчальний предмет

вчитель англійської мови і географії

Навчальний заклад

Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Місто\село, район, область

м.Фастів,Київська область

Контактні дані

GulshinaIntel10 на gmail

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

24.03.2014-28.03.2014


Місце проведення тренінгу

Фастівська ЗОШ І-ІІІст.№1


Тренери

Ярошко Леся Вікторівна Танник Наталія Альбертівна