Портфоліо Гольнєвої Наталі Станіславівни

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 13:00, 29 жовтня 2012, створена Danilevcki (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Буклет

"В гостях у іграшки"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Навчальні цілі

Вік учнів, клас

7 клас,12-13 років

Стислий опис проекту

У проекті задіяні учні 7 класу. Робота над проектом здійснюється в рамках вивчення теми: «В"язання спицями» курсу «Трудове навчання 5-9класи». На початку роботи вчитель проводе інструктаж із техніки безпеки та санітарно-гігієнічних вимог на уроках трудового навчання, консультує учнів щодо добору інструментів та матеріалів. Учні повинні вивчити історію розвитку в"язання, види та властивості матеріалів для в"язання, виконати зразки узорів, скласти ескізи та виконати проекти. Кінцевим продуктом проекту персональна творча виставка робіт.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

План реалізації

Навчальні цілі

Після завершення проекту учні зможуть: володіти прийомами в"язання спицями,аналізувати власну діяльність і ставлення до народних промислів, презентувати власні вироби. Формуються навички 21 століття:здатність оригінальності в діяльності; розвиток, впровадження та донесення нових ідей до інших; здійснення вибору та прийняття рішень; усвідомлення власного розуміння навчання та своїх потреб щодо навчання, ефективне використання часу та розподіл робочого навантаження,бажання і здатність навчатися протягом всього життя, навчатися основам економічних знань,здійснювати міні-маркетингові дослідження.

Опис оцінювання

Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про в´язання спицями відбувається при заповненні ними таблиці З-Х-Д. Під час заповнення свого блогу «В гостях у в´язаної іграшки», впродовж роботи над проектом, учні мають використовувати Форму оцінювання блогу, яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. При підготовці презентації учні третьої групи, яка аналізує види та застосування іграшок користуються Формою оцінювання комп’ютерних робіт , яка допоможе учням ефективно продемонструвати те, чому вони навчилися. Вчитель запрошує учнів використовувати план діяльності для того, щоб допомогти їм на етапах проведення мозкової атаки, планування, впровадження своїх планів. Цей план також частково може слугувати документом для підсумкового оцінювання їх роботи. Учні також використовують Контрольний список процесу дослідження, за яким третя група, має створити презентацію. До закінчення створення презентацій потрібно призначити спеціальні консультації, бесіди з вчителем та однокласниками, щоб надати авторам презентації зворотній зв’язок щодо покращення презентації. Вчитель надає можливість учням ознайомитися з думками та пропозиціями інших та надає час та допомогу для виправлення чи редагування вже створеної презентації. Вчитель використовує Контрольний список процесу дослідження також і для підсумкового оцінювання, організувавши взаємооцінювання у групі враховуючи те, який саме вклад зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його/її вклад був цінним. Вчитель оцінює учнів і під час підсумкового обговорення Ключового запитання - Кожна дитина бажає мати домашнього улюбленця?

Діяльність учнів та вчителя

Презентація вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Гольнєва Наталя Станіславівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель трудового навчання

Навчальний заклад

Першотравенська загальноосвітня школа I-III cтупенів № 3

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери