Портфоліо Гайдей Світлани з теми "Перші київські князі".

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 23:33, 15 серпня 2012, створена Svetlana Gaydey (обговореннявнесок) (Навчальні цілі)

Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Навчальна тема


Вік учнів, клас

12 років



Стислий опис проекту


Процес формування та становлення Давньоруської держави був тривалим і складним. Він проходив в складних історичних умовах. Саме діяльність перших київських князів заклала підвалини могутності Давньоруської держави, її пануванню на території Східної Європи. Вивчаючи діяльність князів, виділяємо чинники, які призвели до об’єднання різнорідних слов’янських племен у єдиній державі, формування загальнодержавної політики та виходу на зовнішньополітичну арену.

Повний План вивчення теми


Навчальні цілі

Відповідно до поставленої мети головними завданнями навчання історії України в основній школі з теми «Князювання Аскольда. Правління Олега. Князь Ігор. Походи проти Візантії.» є: - Ознайомлення з історичним періодом, охарактеризвати особистість та дiяльність князів, проаналізувати та порівняти внутрішню і зовнішню політику давньоруських князів, визначає наслідки внутрішньої та зовнішньої політики перших давньоруських князів - Розвиток навичок роботи з історичними картами, оцінювання окремих факти, подій самостійно будувати відповідь, використовуючи різні джерела знань, самостійно здобувати інформацію з тексту та позатекстових компонентів підручника з історії, співставляти та порівнювати однотипні явища, інформацію з різних джерел, давати історичну характеристику видатним діячам; - виховувати вміння формулювати емоційно-ціннісну оцінку історичних подій і діяльності історичних осіб, визначати причини, сутність, наслідки та значення історичних явищ та подій

Опис оцінювання

Діяльність учнів

Учням пропонується, працюючи в групах вивчити та представити дільність перших київських князів, а саме князя Аскольда, Олега та Ігора. Під час підготовки учні прпацюють за допомогою підручника, історичного джерела ("Повість минулих літ", джерела візантійських істориків), наочного матеріалу. Окремій групі запропоновано вивчити, представити та охарактерізувати за допомогою додаткової літератури та підручника теорії походження давньоруської держави.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Светлана Гайдей

Фах, навчальний предмет

вчитель історії та правознавства, історія

Навчальний заклад

Одеська гімназія №4

Місто\село, район, область

місто Одеса

Контактні дані

м. Одеса, вул. Запорізька, буд. 19, кв. 43

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

13 - 17 серпня 2012 р.


Місце провведення тренінгу

м. Одеса, Одеська гімназія № 4

Тренери

Кустурова Ольга Іванівна