Відмінності між версіями «Портфоліо Гавюк О.Є.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 23: Рядок 23:
  
 
Вчитель демонструє учням власну [https://drive.google.com/file/d/0B9z0pD4lflRZS0xKMEV5U1BUV28/view?usp=sharing презентацію] про життєвий та творчий шлях М.Булгакова.  
 
Вчитель демонструє учням власну [https://drive.google.com/file/d/0B9z0pD4lflRZS0xKMEV5U1BUV28/view?usp=sharing презентацію] про життєвий та творчий шлях М.Булгакова.  
На початку учні отримують завдання від учителя  та  обговорюють хід проекту. Для його виконання вони об’єднуються в 3 групи. Кожна група обговорює своє завдання, планує його та складає сценарій своєї роботи. Створюють схему діяльності та розподіляють між собою обов’язки.        Далі вони досліджують матеріали в бібліотеках, друковані та електронні публікації.  Під керівництвом вчителя створюють власну презентацію PowerPoint, де висвітлюють результати свого дослідження. Створюють інформаційний бюлетень, де буде розміщена  інформація про результати пошуку у ході експерименту, та блог з інформацією та отриманими результатами.
+
На початку учні отримують завдання від учителя  та  обговорюють хід проекту. Для його виконання вони об’єднуються в 3 групи. Кожна група обговорює своє завдання, планує його та складає сценарій своєї роботи. Створюють схему діяльності та розподіляють між собою обов’язки.        Далі вони досліджують матеріали в бібліотеках, друковані та електронні публікації.  Під керівництвом вчителя створюють [https://drive.google.com/file/d/0B9z0pD4lflRZTGRBNEZTYTlKVEk/view?usp=sharing власну презентацію] PowerPoint, де висвітлюють результати свого дослідження. Створюють інформаційний бюлетень, де буде розміщена  інформація про результати пошуку у ході експерименту, та блог з інформацією та отриманими результатами.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 19:19, 16 листопада 2014


Назва навчальної теми

Рукописи не горять

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Світова література, українська мова, інформатика

Вік учнів, клас

16-17 років, 11 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект спрямований на досягнення належного рівня сформованості вміння визначати та аналiзувати творчість письменників та вплив на розвиток літературознавства та мови, розширення культурно-пізнавальних інтересів, виховання в учнів прагнення до самовдосконалення та вміння аналізувати та систематизувати отриманні знання. Під час роботи в проекті учасники формулюють гіпотези та досліджують; продовжують вчитися відбирати необхідну інформацію, аналізувати її, порівнювати та класифікувати. Учні також мають навчитися робити соціальні дослідження, аналізувати та узагальнювати їхні результати. Серед очікуваних результатів – формування у дітей вміння висувати і формулювати гіпотези, висловлювати судження про долю реалізму в літературі XX ст. (з одного боку – продовження тради¬цій літератури попередніх епох, з другого – пошуки нових засобів і форм художнього вира¬ження, взаємодія з модернізмом).

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту для визначення попередніх знань учнів з теми вчитель пропонує заповнити «ЗХД» таблицю, для оцінки поточних знань впродовж роботи над темою використовується тестування. Під час заповнення свого блогу, який ведуть учні впродовж вивчення теми, вони мають використовувати форму оцінювання блогy, яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі й аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. До закінчення створення презентацій призначаються спеціальні консультації, бесіди з вчителем та однокласниками, щоб надати авторам презентації зворотній зв’язок щодо покращення презентації. Використовується опитувальник, організовується взаємооцінювання у групі, враховуючи те, який саме вклад зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його вклад був цінним. Вчитель підтримує самоспрямування учнів і пропонує їм форму оцінювання самоспрямування.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Вчитель демонструє учням власну презентацію про життєвий та творчий шлях М.Булгакова. На початку учні отримують завдання від учителя та обговорюють хід проекту. Для його виконання вони об’єднуються в 3 групи. Кожна група обговорює своє завдання, планує його та складає сценарій своєї роботи. Створюють схему діяльності та розподіляють між собою обов’язки. Далі вони досліджують матеріали в бібліотеках, друковані та електронні публікації. Під керівництвом вчителя створюють власну презентацію PowerPoint, де висвітлюють результати свого дослідження. Створюють інформаційний бюлетень, де буде розміщена інформація про результати пошуку у ході експерименту, та блог з інформацією та отриманими результатами.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ольга Гав'юк

Фах, навчальний предмет

Вчитель світової літератури та російської мови, світова література

Навчальний заклад

Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3

Місто\село, район, область

м.Дунаївці, Дунаєвецький район, Хмельницька обл.

Контактні дані

gavyukolya1@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

03.11.2014-14.11.2014

Місце проведення тренінгу

Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.№3

Тренери

Гуменюк О.В.