Портфоліо Вороненко Ірини Володимирівни

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошукНазва проекту

Розквіт Київської Русі

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія, етика, географія

Навчальна тема

Київська Русь за Володимира Великого та Ярослава Мудрого

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Навчальний проект розрахований на учнів 7 класу. Работа над проектом здійснюється в рамках вивчення теми: "Київська Русь за Володимира Великого та Ярослава Мудрого", предмету Історія України. Учні мають проаналізувати діяльність київських князів того часу, що вони зробили для її розквіту.

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

За програмою: продовжувати формувати у учнів вміння роботи з історичною картою. Показувати на карті територію Київської Русі в часи її розквіту, розвивати хронологічну компетентність учнів, продовжувати формувати у учнів навички роботи з різноманітними джерелами інформації та умінь самостійно здобувати знання, аналізувати історичні джерела, робити висновки в ході реалізації: розвитку здібностей до типів мислення високого рівня, активізації особистісної позиції учня у навчальному процесі на основі опанування суб'єктивного новими знаннями, сприяння добросовісному ставленню до виконання своїх обов'язків, виховувати почуття патріотизму а прикладі Володимира Великого та Ярослава Мудрого, формування навичок ХХI століття.

   1.Творчість і інноваційність
   2.Критичне мислення та вміння вирішувати проблеми, вміння працювати з інформацією, медіа та компьютерні навички
   3.Лідерство та відповідальність

Опис оцінювання

Упродовж виконання проекту учитель корегує роботу учнів, учні виконують тестування для оцінки отриманих знань з програмної теми оцінювання презентації, оцінювання веб-сторінок, оцінювання мультимедійного проекту, самооцінка. Після завершення роботи над проектом проводиться конференція, де учні презентують свої результати проектної діяльності. Відбувається аналіз таблиці "Знаю, дізнаюся, хочу дізнатися".

Діяльність учнів і вчителя

На першому тижні вчитель демонструє Вхідну презентацію вчительська презентація 1, вчительська презентація 2як приклад роботи над темою, це дає змогу виявити навчальні потреби учнів. Заповнюють таблицю "Знаю, дізнався, хочу дізнатися"таблиця ЗХД, діаграма 1, діаграма 2 Поділяються на дві групи: "Володимир Великий" та "Ярослав Мудрий". Учні одержують інформацію про проектну діяльність, систему оцінки проектів. Кожна з груп здійснює пошук інформвції в Інтернеті, оформлюють та доопрацьовують проект. учнівський блог

учнівська презентація 1 учнівська презентація 2

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ірина Вороненко

Фах, навчальний предмет

Вчитель історії

Навчальний заклад

Одеська спеціалізована школа № 86 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області

Місто\село, район, область

м.Одеса

Контактні дані

Відомості про тренінг

Тренінг в рамках Національного проекту "Відкритий світ"

Дати проведення тренінгу

27.08.2012 - 07.09.2012

Місце проведення тренінгу

Одеська спеціалізована школа № 86

Тренери

Коваль Оксана Євгеніївна