Портфоліо Волошенюк Оксани з теми:"Дві столиці:Лондон та Київ"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 17:30, 10 листопада 2012, створена Oksana.lyceum (обговореннявнесок) (Відомості про тренінг)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Дві столиці:Лондон та Київ

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект призначений для учнів 7 класів загальноосвітніх навчальних заходів І-ІІІ ступенів. Назва теми з програми «Дві столиці: Лондон та Київ ». Проект буде реалізовуватись паралельно з виконанням основної учбової програми. В межах реалізації проекту учні класу будуть розділені на декілька (чотири) груп стосовно їх побажань та нахилів, виявлених вході попереднього опитування. На деяких уроках буде відведено час для представлення результату діяльності кожної з груп, а на підсумковому уроці з теми буде проведено заключний захист публікацій учнів. Основні види діяльності учнів: робота з інформаційними джерелами з даної теми, підготовка доповідей за обраними темами, викладення інформації у вигляді публікації. Публікація про метод проектів

Вчительська презентація ідей проекту

Документ для фасилітації

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Проект призначений для учнів 7-х класів. Назва теми з програми «Лондон.Київ. Визначні місця» проект буде реалізовуватися паралельно з виконанням основної навчальної програми. В межах реалізації проекту учні класу будуть розділені на декілька груп, стосовно їх побажань та нахилів, виявлених при вході попереднього опитування(ЗХЯД). Учні використовують форму оцінювання для самооцінювання своєї публікації. Впродовж роботи доцільно використовувати онлайн-оцінювання знань учнів. На деяких уроках буде відведено час для представлення результату діяльності кожної з груп, а на підсумковому уроці з теми буде проведено захист проектів груп учнів. Основні види діяльності учнів: робота з інформаційними джерелами(друкованими та інтернет-ресурсами) з теми, підготовка буклетів, презентацій, публікацій за обраною темою. В кінці роботи здійснюється оцінювання публікацій учнями та вчителем у відповідності до форми оцінювання.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Протягом трьох занять 1) До початку проекту: Проводяться батьківські збори, щоб отримати дозвіл батьків. На першому занятті проводиться оцінка первинного досвіду учнів та виявлення іх інтересів за допомогою опитування. Вчитель контролює і направляє роботу учнів, проводить попереднє оцінювання, демонструє учням свій буклет і вступну вчительську презентацію, узгоджує з учнями час захисту проектних робіт. Вчитель роздає учням документ з фасилітації (план вивчення теми).Форму ЗХЯД учні заповнюють під час презентації вчителя. 2) Реалізація проекту: Учні утворюють групи для пошуку відповідей на проблемні питання, обговорюються критерії оцінювання іх проектної діяльності В ході роботи над проектом учні заповнюють журнал ходу роботи над проектом, відповідають на контрольні питання, заповнюють анкети для самооцінки та взаємооцінки, виконують тестування для оцінки отриманих знань з програмної теми. Вчитель оцінює вміння дітей обирати корисні веб-ресурси. На основі форми вчительської презентації учні виконують кінцевий продукт роботи груп у вигляді учнівської публікації. За допомогою форм оцінювання та контрольних списків оцінюються продукти проектної діяльності учнів. Контрольні списки оцінювання надаються учням на початку проектної діяльності, форми оцінювання використовуються всередині проекту. Під час консультацій (ведеться журнал консультацій) використовуються контрольні списки та підказки для спрямування самостійності учнів у проекті. 3) Після закінчення проекту: Після завершення роботи над проектом проводиться учнівська конференція, де учні презентують свої результати проектної діяльності (у вигляді публікації), проводиться самооцінка та взаємооцінка роботи над проектом. Оцінка створених публікацій як підсумка проектної діяльності. По закінченню проекту проводиться конференція-презентація проектів учнів, взаємооцінювання та рефлексія.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Оксана Волошенюк

Фах, навчальний предмет

Вчитель іноземної мови, англійська мова

Навчальний заклад

КЗО Ліцей природничо-наукового навчання

Місто\село, район, область

Місто Жовті Води, Дніпропетровська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

29.10 .2012-10. 11 .2012

Місце проведення тренінгу

Ліцей природничо-наукового навчання,місто Жовті Води

Тренери

Вітюк Ганна Юріївна