Відмінності між версіями «Портфоліо Бєловодова Наталія Олексіївна з теми " Атмосфера і клімати Землі"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Повний План вивчення теми)
(Навчальні цілі (скопіювати з Плану))
Рядок 18: Рядок 18:
  
 
=Навчальні цілі (скопіювати з Плану)=
 
=Навчальні цілі (скопіювати з Плану)=
 +
Учні називають кліматотвірні чинники, зональні типи повітряних мас та їх властивості; зональні типи циркуляції атмосфери; основні та перехідні кліматичні пояси.
 +
Учні наводять приклади залежності клімату від сонячної радіації і підстилаючої поверхні;впливу окремих чинників у формуванні клімату; областей Землі з різними типами клімату.
 +
Учні характеризують зонаки, за якими розпізнають циклон і антициклон; закономірності розподілу тепла й опадів на Землі, причини різного зволоженняокремих її регіонів; основні типи клімату.
 +
Учні показують на карті широти з найменшою і найбільшоюкількістю сонячної радіації; наппрями постійних і сезонних вітрів, ізотерми січня і липня; кліматичні пояси та області.
 +
Учні порівнюють здатність різних ділянок зеиної поверхні відбивати сонячну радіацію, типи повітряних мас; клімат різних поясів і одластей Землі
  
 
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=
 
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=

Версія за 14:12, 23 серпня 2012

Назва проекту

Атмосфера і клімати Землі

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія,фізика, екологія, біологія.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Вік учнів, клас

12 - 13років, 7 клас

Стислий опис

Учні повторюють, розширирюють та систематизують знання про особливості типів клімату Землі;вивчають новий матеріал; продовжують формувати вміння працювати з тематичними картами атласу, встановлювати та пояснювати головні географічні закономірності.

Повний План вивчення теми

повний план

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учні називають кліматотвірні чинники, зональні типи повітряних мас та їх властивості; зональні типи циркуляції атмосфери; основні та перехідні кліматичні пояси. Учні наводять приклади залежності клімату від сонячної радіації і підстилаючої поверхні;впливу окремих чинників у формуванні клімату; областей Землі з різними типами клімату. Учні характеризують зонаки, за якими розпізнають циклон і антициклон; закономірності розподілу тепла й опадів на Землі, причини різного зволоженняокремих її регіонів; основні типи клімату. Учні показують на карті широти з найменшою і найбільшоюкількістю сонячної радіації; наппрями постійних і сезонних вітрів, ізотерми січня і липня; кліматичні пояси та області. Учні порівнюють здатність різних ділянок зеиної поверхні відбивати сонячну радіацію, типи повітряних мас; клімат різних поясів і одластей Землі

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери