Портфоліо Бурлаки Олени Валентинівни з теми: "Вживання м’якого знака та апострофа"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:09, 5 березня 2014, створена Homeintel81 (обговореннявнесок) (Створена сторінка: =Назва навчальної теми= Мова конфліктів =Основний та другорядні (дотичні) навчальні пр...)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

Мова конфліктів

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська мова

Вік учнів, клас

11-12 років, 6-7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Слово за слово, атмосфера накаляється і ось уже готова сварка. А з чого ж усе починалося? Де той момент, межа, коли про конфлікт ще й гадки не було? Яке слово зробило неможливим зворотній процес? Саме ці та інші питання учні досліджуватимуть у ході проекту «Мова конфліктів». Під час роботи учні будуть шукати матеріал у друкованих джерелах та Інтернеті, аналізувати його, вчитися правильно спілкуватися з однолітками. Окрім вивчення матеріалу з української мови, їм доведеться опрацьовувати питання з психології конфліктів.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Для оцінювання навчальних досягнень учнів під час проекту використовую тестування впродовж вивчення всієї теми для контролю над правильними знаннями учнів і чи правильно вони розуміють Основне запитання теми і інші важливі проблеми. Визначення попередніх знань та умінь учнів, а також очікуваних результатів відбувається за допомогою Таблиці ЗХД. В процесі роботи над блогом учні керуються при цьому методичними вимогами щодо відображення власної роботи над проектом. Періодичний перегляд та читання їх записів на відповідні коментарі та відгуки дозволяє оцінити розуміння учнів і за потребою скерувати їх навчальння у правильному напрямку. На різних етапах проведення та реалізації проекту, планування та провадження своїх планів, учні використовують план своєї діяльності. На останньому зайняти-захисті учні оцінюють як самі себе (самооцінювання з використанням Контрольного списку самооцінювання), так і вчитель, котрий керуються своєю Формою оцінювання. Впродовж роботи доцільно використовувати Онлайн опитувальник знань учнів. Під час підсумкового оцінювання учні обговорюють Ключове питання та презентують свій блог.

Публікація про метод проектів

Презентація ідей проекту

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учні працюють над проектом переважно самостійно. Вчитель пропонує ключове та тематичне запитання. Вчитель виступає у ролі консультанта в складних для розуміння учнів питаннях. Вони поетапно визначаються з планом проекту, відповідають на питання, які передбачені проектом, метою його застосування.


Учнівська презентація

Фасилітація для учнів

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Коваль Марія Михайлівна

Фах, навчальний предмет

учитель української мови та літератури, українська мова та література

Навчальний заклад

Криворізький науково-технічний металургійний ліцей № 81

Місто\село, район, область

м. Кривий Ріг

Контактні дані

(0564)912941

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

09-21.12.2013

Місце проведення тренінгу

Криворізький науково-технічний металургійний ліцей № 81

Тренери

Власенко Тетяна Володимирівна