Портфоліо Бондаренко С.І. з теми "Узи Гіменея"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 13:09, 6 червня 2014, створена Svitlana Bondarenko (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

"Узи Гіменея"

Основні та другорядні предмети

Основний предмет Правознавство. Тема «Сімейне право»,

Предмети, яких стосується тема «МоваЛітература»,

Клас, вік учніви

9 клас, 14-15 років

Стислий опис проекту

Проект для учнів 9 класу, предмет «правознавство».Тема «Закони в житті твоєї сім’ї.». робота в групах, дослідження, інтерв'ю. Продукт діяльності –буклет, відеоролик,презентація,

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Під час роботи на проектом учні дізнаються про порядок укладання шлюбів, привила створення сім'ї, майнові та немайнові права та обов'язки батьків і дітей. Група мистецтвознавців підбере фото, музичні твори які стосуються теми.Учні ведуть покрокові записи про хід та результати дослідження у своїх блогах, збирають та опрацьовують дані з Інтернету, створюють й демонструють мультимедійні презентації, проводять опитування й аналізують його результати, розробляють опитувальники й створюють таблиці та графіки. Вчитель допомагає й спрямовує діяльність учня засобами формуючого оцінювання. Проект завершується загальношкільним заходом, де учні презентують результати свого дослідження, а також підбирають музичні та пісенні номери,

  • 1) Вчитель аналізує план впровадження проекту, «Узи Гіменея» шукає ресурси, спонсорів, домовляється із завідувачем кабінету інформатики.

Вчитель пропонує батькам ознайомитися з перевагами методу проектів за допомогою БУКЛЕТА, бере в них ДОЗВІЛ на відкриття електронноої скриньки 1) Вчитель аналізує план впровадження проекту, «Узи Гіменея» шукає ресурси, спонсорів, домовляється із завідувачем кабінету інформатики. Вчитель пропонує батькам ознайомитися з перевагами методу проектів за допомогою БУКЛЕТА, бере в них ДОЗВІЛ на відкриття електронноої скриньки та ДОЗВІЛ на публікацію в мережі.

1) Вчитель аналізує план впровадження проекту, «Узи Гіменея» шукає ресурси, спонсорів, домовляється із завідувачем кабінету інформатики. Вчитель пропонує батькам ознайомитися з перевагами методу проектів за допомогою БУКЛЕТА, бере в них ДОЗВІЛ на відкриття електронноої скриньки та ДОЗВІЛ на публікацію в мережі.

2) Учні ознайомлюються із вчительською вступною презентацією проекту « Узи Гіменея», ключовими та тематичними запитаннями, списком запропонованих сайтів 3) Учні з’ясовують рівень готовності до участі в проекті з допомогою інструментів, запропонованих вчителем (організаційних діаграм, тестів, ЗХД і т д.) 4) Учні об’єднуються в три групи для організації дослідницької роботи в проекті. Запитання, на яке вони намагаються дати відповідь: Щаслива сім’я це реально? Чи справді ми захищені? 1 група («соціологи») досліджує, яким чином розподіляються права та обов’язки у сім’ї, чи почуваються діти, чоловік, дружина захищеними тощо. 2 група (“Ідеальна сім’я”) з’ясовує, чи може реальна сім’я бути ідеальною(ідеальна дружина, чоловік, діти, Чи не приведе це до розлучення?) ... 3 група (історики) досліджує чи змінилося ставлення до сім’ї у батьків і дітей, Хто І як готує до життя в сім’ї 5) Впродовж всієї роботи учні ведуть БЛОГ, створюють форму для соціологічного опитування респондентів з проблеми Щаслива сім’я чи узи Гіменея…. та узагальнюють результати опитування з допомогою діаграми 6) Впродовж всієї роботи в проекті вчитель слідкує за діяльністю учнів, занотовуючи в журналі спостережень корисні думки… , виставляє оцінки в журнал оцінювання, здійснює діагностику просування учнів в роботі над проектом 7) Вчитель оцінює роботу учнів в проекті за допомогою спеціальних форм (вказати які і зробити посилання) 8) Підтримку обдарованих дітей та дітей з особливими потребами вчитель здійснює впродовж всього часу, пропонує учням презентації, інструкції з підказками до окремих етапів роботи При реалізації проекту широко використовуються можливості Інтернету: пошук необхідної інформації, спілкування учасників проекту за допомогою електронної пошти, використання опитувальників для встановлення громадської думки по питаннях пов’язаних з проектом, а також для висвітлення результатів та ознайомлення з ними широкого кола бажаючих: ведення блогу, вікі-сторінки(учитель за необхідності може надати відповідну інструкцію) тощо.

Навчальні цілі та очікувані результати навчання учнів

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Світлана Бондаренко

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери