Портфоліо Батюк Ольги з теми "Наш організм - хімічний комбінат."

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 12:32, 21 лютого 2013, створена Батюк Ольга Григорівна (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Наш організм - хімічний комбінат

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія

Хімія

Інформатика

Вік учнів, клас

9 клас 14 – 15 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Обираємо тему проекту відповідно до навчального предмета, що викладається, та державного стандарту. За допомогою такого вибору теми можна використовувати отриманий раніше досвід, враховувати найпоширеніші помилки учнів в даній галузі, передбачити основні моменти, що особливо важкі для сприйняття учнів. В процесі роботи над проектом учні створюють блог, в якому активно спілкуються протягом всього проекту проводять дослідження хімічних процесів,які відбуваються в органах травної системи,обмінюються навичками самостійного пошуку знань. На завершальному етапі роботи над проектом учні повинні представити результати своїй роботи у блозі підготувати презентацію. По результатам їх роботи можна дізнатись чому учні навчилися і які знання вони збережуть для наступного проекту, для цього учні повинні продемонструвати ступінь розуміння та володіння навичками.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

При вивченні теми «Травлення» використовуються різні методи та інструменти оцінювання.Оцінювання здійснюється з урахуванням індивідуальних особливостей учнів і передбачає диференційований підхід щодо його організації.Критерієм оцінки роботи є не тільки обсяг навчального матеріалу, а вміння його аналізувати,узагальнювати встановлювати причинно-наслідкові зв’язки,самостійно здобувати знання.Таке оцінювання допомагає учасникам проекту від слідкувати прогрес у навчанні учнів,забезпечити зворотній зв’язок.Оцінювання відбувається впродовж всієї навчальної теми. ЗХД-схеми,асоціативний кущ та онлайн опитувальник допомагає від слідкувати індивідуальні потреби учасників.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

учнівська Wiki-стаття "Які процеси відбуваються в кишечнику?

На початку проекту перед учнями вчитель ставить ключове питання:”Чому травлення – необхідний процес використання їжі організмом?’Визначає фактичний рівень знань учнів з допомогою таблиці ЗХД.Учні об’єднуються у групи для виконання завдань:1група досліджує які перетворення зазнає їжа в ротовій порожнині;2група-як відбувається травлення в шлунку;3група-які процеси відбуваються в кишечнику.Кожна група отримує завдання дослідити будову і функції даних органів травлення їх функції,умови біохімічних процесів,які забезпечують доступ поживних речовин до клітин та регуляцію цих процесів.Учні в групі планують свою діяльність за допомогою вчителя,здійснюють пошук в Інтернеті відповідних ресурсів,ознайомлюються з інструкцією вчителя та законом про авторське право.Допомагає учням у спільній роботі та сприяє формуванню навичокХХІ століття у навчанні.Результатом діяльності є ооформлення презентацій,блогів та їх захист.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Батюк Ольга Григорівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель біології

Навчальний заклад

Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11

Місто\село, район, область

Сумська область, м.Охтирка

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

18.02.13 - 24.02.13

Місце проведення тренінгу

Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

Тренери

Герасименко Наталія Вікторівна

Наконечна Людмила Миколаївна