Відмінності між версіями «Портфоліо Іванової М.В. за темою "Хвойні та листяні рослини"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Відомості про тренінг)
(Тренери)
 
Рядок 98: Рядок 98:
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 +
 +
[[Скуратовська Людмила Григорівна]]
  
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]

Поточна версія на 10:14, 15 грудня 2017


Назва навчальної теми

Хвойні та листяні рослини

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство

Вік учнів, клас

1 клас, 6-7 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

В ході проекту діти знайомляться зі світом дерев, хвойними та листяними рослинами.

Готують невелику презентацію та усний виступ.

Здійснюють подорож до Самарського лісу, вивчають природу рідного краю.

План вивчення теми

Відкрити

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання роботи учнів розпочинається із он-лайн тестування, де учням буде запропоновано показати свій рівень знань. Далі відбудеться заповнення таблиці «ЗХД». Учні на аркуші паперу активізують попередні знання (що вони знають про хвойні та листяні дерева). Учні починають з обговорення ідей в області «Знаю». Пізніше, після демонстрації вчительської презентації, аналізу он-лайн відповедей та постанови проблеми (як відрізнити листяні і хвойні рослини), учні збирають питання, які вони хочуть вивчити, – «Хочу дізнатися».

Наприкінці проекту учні заповнюють останню колонку таблийі ЗХД – «Дізнався». Вчитель оцінює діяльність окремих учнів та груп, зокрема, в процесі їхньої роботи, відвідування консультацій (реальне та електронне спілкування з учнями через Інтернет), де він бачить прогрес роботи учнівських груп, віднайдені списки джерел та літератури, Інтернет-ресурсів , їхні міркування. Зустрічі в ході проекту показуватимуть готовність (чи неготовність) учнів до переходу на наступний етап у роботі над проектом. Також вчитель буде намагатися сприяти самооцінюванню і рефлексії, шляхом пропозиції учням оцінити власну роботу, свої думки і навчання та свої товаришів, методи їх поліпшення. Завершальний етап оцінювання розпочинається із презентації і захисту учнівських робіт (критерії яких визначені вчителем ще на початку проекту), остаточним заповненням таблиці «ЗХД» та контролю знань з теми шляхом нескладного тестування (Форма Google). Після цього вчитель займається підсумковим оцінюванням.


Форма оцінювання презентації

Форма оцінювання: співробітництво. Початкова школа

Форма оцінювання усної презентації

Діяльність учнів та вчителя

Протягом року ми здійснемо екскурсію до парку та лісу.

Спочатку створюємо творчу групу у складі:

• Фотографи - 2 учня (їх мета створення фотографій з відвідуваних міст, подборка зображень);

• Журналісти – 4 учня (творюють план презентації, пишуть для неї текст по темам: правила поведінки на вулиці, мовленевий етикет, поведінка у транспорті, поведінка у музеї, театрі);

• Комп’ютерщики – 2 учня( займаються оформленням презентації)

• Аналітики – займаються з разом з вчителем оналізом відповідей но-лайн тестування

Вчитель ознайомлює учнів із завданнями проекту під час показу своєї вступної презентації. Учні заповнюють першу колонку таблиці «ЗХД».

Разом з вчителем клас вирушає до міської дитячої бібліотеки для ознайомлення учнів з іхудожньою та периодичною літературою.

Мета екскурсії – зацікавити учнів до своїх тем досліджень. Заповнюється учнями друга колонка таблиці «ЗХД». Вчитель ознайомлює учнів з критеріями оцінювання робіт, термінами їх виконання, графіком консультацій, рекомендованими джерелами і т. ін. Групи працюють над своїми завданнями, а вчитель їм надає консультації, спілкується з ними по електронній пошті, надає інструкції та вказівки; допомагає учням, що мають проблеми у навчанні дидактичними матеріалами, зразками необхідних робіт тощо.

Групи журналістів та фотографів передають зібрані матеріали комп’ютерщикам для створення презентації. Учні представляють результати своєї діяльності у формі презентацій. Ккожна група журналістів розповідає про вивчені ними правила поведінки, супроводжуючи свою розповідь показом певної сторінки презентації. Учні завершують заповнення таблиці «ЗХД». Після цього вони проходять тестування з навчальної теми, а вчитель завершує процес підсумковим оцінюванням.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Іванова Марія Валерівна

Фах, навчальний предмет

учитель початкових класів

Навчальний заклад

середня загальноосвітня школа № 18

Місто\село, район, область

м. Новомосковськ,

Дніпропетровської обл.

Контактні дані

ivanovamariiav@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Новомосковськ, СЗШ № 6, 04 - 16 грудня 2017 року

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери

Скуратовська Людмила Григорівна