Відмінності між версіями «Портфоліо Іванеску Марини Василівни з теми " Франція на шляху до єдності. Столітня війна."»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Місто\село, район, область)
(Контактні дані)
Рядок 81: Рядок 81:
  
 
Адреса навчального закладу:
 
Адреса навчального закладу:
м. Герца, вул. Ліліака 2.  
+
м.Герца, вул. Ліліака 2.  
  
  

Версія за 12:37, 17 серпня 2012


Основний - історія середніх віків

Навчальні цілі

Учень: називає


=Вік учнів, клас -

11-13 років.



==Стислий опис проекту== Проект має на меті вивчити історичні етапи об'єднання французьких земель, оскільки шлях до об'єднання французьких земель був довготривалим процесом, і потрібно вивчити, охарактеризувати стан королівської Франції починаючи з XI-XV століть. Учні повинні розуміти яким чином відвулось об'єднання французьких земель, оцінити діяльність династій Капетингів, та їхніх представників, потрібно розуміти що перехідним етапом до обеднання французьких земель була Столітня війна ( 1337- 1453 рр), яка була зіткненням двох сусідніх феодальних країн.


Повний План вивчення теми

[ План вивчення теми]


Проект із історії середніх віків " Франція на шляху до єдності  » розрахований на учнів 7 класу. Він є можливістю вивчення етапів об'єднання французьких земель XI-Xv століть. Проект направлений на заохочення учнів до вивчення історії Франції, поглиблення знань про історію цієї країни. Ідея запропонувати учням роботу над проектом виникла з метою залучення їх до дослідницько-пошукової роботи, яка створює умови творчого саморозвитку та самореалізації учнів, формує всі необхідні життєві компетенції. Самостійне здобування знань, систематизація їх, можливість орієнтуватися в інформаційному просторі, бачити проблему і приймати рішення відбувається саме через метод проекту. Захист проектів – той проблемно-пошуковий метод, який доцільно застосовувати починаючи з 7 класу. Він спрямований на формування історичного світогляду, вмінням аналізувати діяльність діячів, формування критичного мислення, осягнення насамперед себе через вивчення, дослідження середніх віків, а саме історія франції, виховувати любов до історичного минулого.

Навчальні цілі

Давати школярам оптимальний обсяг історичних понять і термінів, необхідних для повноцінного аналізу теми; • відпрацьовувати з учнями вміння й навички аналізувати історичні події, здатність розуміти становище французьких земель на цей період, діяльність династії Капетингів, Жанни д'Ар; значення Жакерії, наслідки та історичне значення Столітньої війни. Розуміти яким чином французькі землі об'єднались, характеризувати діяльність правлячих династій.

Опис оцінювання

Важливим у діяльності оцінювання учнів є таблиця - З-Х-Я-Д.[1] Також впродовж роботи використовую форми запису узагальнень і запитань. В даному проекті важливим є не кількісне виконання завдання, а якісне. Тому що учні творять зовсім нову для себе інформацію. Учні визначаються з групою, над темами якими будуть працювати. Дослідники мають прослідкувати етапи обєднання французьких земель, який роль належить Столітній війні. Вчитель допомагає учням визначитись з тим, що потрібно зробити для виконання завдань, демонструє |презентацію та обговорює виконання роботи. Вчитель з учнями обговорює, як учні будуть використовувати ресурси Інтернету при підготовці проектів, нагадує про авторське право, про самостійність та творчість у роботі. Вчитель при оцінюванні проектів використовує власну систему оцінювання, залучає учнів до процесу оцінювання; використовує підсумкове оцінювання, самооцінювання, взаємооцінювання. Вчитель за допомогою спеціальних анкет визначає навчальні особливості учнів та відповідно до цього відбувається поділ за групами.

Діяльність учнів та вчителя

Вікі-стаття з теми " Значення Столітньої війни "

Опитувальник

[2]


Діяльність учнів по роботі в межах проекту поділяється на три етапи, для цього учні розподіляються на групи: 1.Перший етап - Учні ознайомлюються із завданням; - Переглядать вчительську презентацію;[3] - Учні обирають теми; - Складають план за яким будуть проводити дослідження; - Визначають необхідне обладнання для проведення дослідження; - Розподіляють обов’язки на проведення конференції; 2. Другий етап – проведення дослідницької роботи: - Учні створюють шаблон wiki-статті;[ https://docs.google.com/open?id=0BxjDVSQrBOyVZ1Z6TzZ5TWhwaW8] - Заповнюють wiki-статтю початковою інформацією; - Учні обирають стиль публікації; - Вибирають текстовий матеріал для публікації [4]- Учні вибирають питання для листків [опитуванняhttps://docs.google.com/open?id=0BxjDVSQrBOyVcE5KVUI1TUNIOEU] ; - Учні в групі збирають інформацію серед учнів; - Проводять аналіз одержаних результатів; [5] - Створюють презентацію свого дослідження . 3. Третій етап – представлення результатів проекту: - Учні оформлюють одержані висновки у формі публікацій; - Заносять одержану інформацію в wiki-статтю ; Силами створених груп проводиться конференція.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Іванеску Марина Василівна

Фах, навчальний предмет

історія

Навчальний заклад

Герцаївський районний ліцей

Місто\село, район, область

м. , район село Тернавка, Герцаївський р-н, Чернівецька обл.

Контактні дані

Адреса навчального закладу: м.Герца, вул. Ліліака 2.


Тел.:

e-mail: marina_ivanescu@ mail.ru

Відомості про тренінг

Тренінг в рамках НП "Відкритий світ"

Дати проведення тренінгу

13.08 – 18.08.2012

Місце проведення тренінгу

Тренери

Сідор Вячеслав Георгійович