Відмінності між версіями «Портфоліо "Людина - добро чи зло?»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі (скопіювати з Плану))
(Опис оцінювання (скопіювати з Плану))
Рядок 27: Рядок 27:
  
 
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=
 
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=
 +
Буде використовуватися формуюче оцінювання, тобто оцінюватися буде проводитися на всіх етапах діяльності: до, під час і після завершення проекту з метою розвитку критичного мислення, спонукання їх до взаємо та самоаналізу, взаємо та самооцінки. На початку роботи з’ясують свої навчальні потреби з допомогою організаційних діаграм «Добро і зло» та Т-таблиць і створять контрольний список, у якому відстежуватимуть власне просування в проекті. Протягом роботи буде проводитися самостійна робота, анкетування. Наприкінці роботи відбуватиметься презентація продукту (Буклету, презентації, збірки творів).
 +
Оцінюватися буде здійснюватися з допомогою форм оцінювання: • Форма оцінювання дослідження • Форма оцінювання рефлексії •  Форма оцінювання письмових робіт • Форма спостереження за груповою роботою
  
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=

Версія за 22:38, 14 червня 2012


Назва проекту

Людина - добро чи зло

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська література, біологія, психологія

Навчальна тема (як записано в програмі)

Євген Гуцало «Сім’я дикої качки»

Вік учнів, клас

11-12 років

Стислий опис

Після оголошення теми та основних питань учні переглядають презентацію учителя, обговорюють її, розподіляються на групи і досліджують проблему з трьох сторін: людина-природа, людина-людина, людина-художній твір. Виконуючи різні види робіт, учні створюють продукти діяльності: презентацію, публікацію, брошуру.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

1. В учнів будуть формуватися навички розподілу тексту на частини, виділення головної думки, вміння скласти план оповідання. 2. В учнів будуть формуватися вміння порівняти образи Тосі та Юрка, давати їм оцінку. 3. Учні зможуть виділити складові композиції, пояснити її особливість. 4. Учні зможуть з’ясувати причини та наслідки поведінки різних людей,розсудити героїв оповідання, скласти свої пропозиції. 5. Створити власну версію продовження оповідання. 6. Вдосконалення навичок роботи з різними інформаційними джерелами, пошуку та узагальнення інформації, вміння створювати презентацію , використовуючи переконливі докази для підтвердження своєї думки, формуватиметься відповідальність за свої вчинки, любов до природи.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Буде використовуватися формуюче оцінювання, тобто оцінюватися буде проводитися на всіх етапах діяльності: до, під час і після завершення проекту з метою розвитку критичного мислення, спонукання їх до взаємо та самоаналізу, взаємо та самооцінки. На початку роботи з’ясують свої навчальні потреби з допомогою організаційних діаграм «Добро і зло» та Т-таблиць і створять контрольний список, у якому відстежуватимуть власне просування в проекті. Протягом роботи буде проводитися самостійна робота, анкетування. Наприкінці роботи відбуватиметься презентація продукту (Буклету, презентації, збірки творів). Оцінюватися буде здійснюватися з допомогою форм оцінювання: • Форма оцінювання дослідження • Форма оцінювання рефлексії • Форма оцінювання письмових робіт • Форма спостереження за груповою роботою

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери