Педрада Модуль 6

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 19:52, 2 квітня 2015, створена Zalnikolay (обговореннявнесок) (/* Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунт...)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте можливі шляхи вирішення проблем

Безпечне використання Інтернету дітьми різного віку

Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді

батьки, класні керівники, вчителі-предметники. Пояснювати у доступній та цікавій формі основи грамотного користування Інтернетом, вчити шукати і знаходити в мережі лише потрібну та корисну інформацію, а також раціонально розподіляти свій час між «віртуальним» і реальним світом.

Чи варто/можна оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету? Обґрунтуйте свою відповідь. Якщо ваша відповідь «так», то як і коли це можна зробити?

Недоліком оцінювання знань та умінь учнів з використання Інтернету може бути перенасичення оцінюванням (матеріалами та інструментами оцінювання, яке марнує час, що учні можуть присвятити проекту.