Педрада. Модуль 5. Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, 15.09.2017

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 14:50, 30 жовтня 2017, створена Synelnyk Tetiana (обговореннявнесок)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Група №1

Питання. Яким чином я забезпечуватиму досягнення моїми учнями вимог освітніх стандартів і програм, якщо при навчанні за методом проектів дозволю їм самостійно обирати зміст і ставитиму відкриті Основні запитання?

Відповіді:

Протягом всього проекта я буду контролювати та направляти діяльність учня: 1. Постійно консультувати по основним питанням проекту; 2. Використовувати формуюче оцінювання; 3. Залучати до збору та перевірки інформації, критично та компетентно оцінювати її 4. Допомагати вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем --Ynorka (обговорення) 13:43, 30 жовтня 2017 (EET)

Контролювати слід процес здійснення виконання проекту, дозволяючи креативність і самостійність учнів--Synelnyk Tetiana (обговорення) 13:50, 30 жовтня 2017 (EET)

Група №2

Питання. Якщо учні самостійно планують свої дії в проектах, визначають напрямки своїх досліджень, то як я маю пересвідчитись, що вони отримують при цьому передбачені програмою знання та вміння?

Відповіді:

Необхідно провести усне опитування учнів з теми проекту, або письмову перевірку.--Synelnyk Tetiana (обговорення) 13:50, 30 жовтня 2017 (EET)

Я вважаю, що учні повинні зробити коротке повідомлення стосовно своїх дій у роботі над проектом.--Ynorka (обговорення) 13:43, 30 жовтня 2017 (EET)

Можна запропонувати невеличкі зрізи через гугл-форми. І їм цікаво і я в курсі)))


Група №3

Питання. Як мені забезпечити обєктивне оцінювання навчальних досягнень кожного учня, якщо вони працюють в групах?

Відповіді:

Необхідно розподілити завдання таким чином, щоб кожен з учнів мав свій власний обсяг роботи та чітко розумів свою роль в групі. При цьому диференціація оцінювання проводиться шляхом чіткого розподілу завдань та балів за їх виконання. Необхідно визначити об'єм роботи та час виконання завдань. Потрібно ознайомити учнів з критеріями оцінювання, а також розділити функції в групі.--Synelnyk Tetiana (