Відмінності між версіями «Педрада. Модуль 5. Павлоградський міський ліцей 13.02.2017 Група 3»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Група 2)
 
(не показано 2 проміжні версії 2 учасників)
Рядок 12: Рядок 12:
  
  
 +
Гадаємо, що для 3абе3печення об’єктивності, доцільним буде наступне:
 +
- різділити функції в групі;
 +
- організувати взаємоперевірку та ваємооцінювання;
 +
- провести підсумкове діагностування, що дозволить оцінити не просто участь учня в процесі роботи групи, а якість осмислення і засвоєння саме ним певного об'єму інформації;
 +
- надати можливість кожному для виступу;
 +
Головна мета оцінки – стимулювання пізнання. Але оцінюємо ми не лише у балах - оцінюємо словами, інтонацією, мімікою. Дитині важлива ситуація успішності. Ступінь успішності багато в чому визначає і самопочуття, і ставлення до світу, і бажання працювати далі.
 +
--[[Користувач:Проніна Анна Станіславівна|Проніна Анна Станіславівна]] ([[Обговорення користувача:Проніна Анна Станіславівна|обговорення]]) 17:26, 13 лютого 2017 (EET)
  
 
= Група 2 =
 
= Група 2 =
  
  
 +
Для того, щоб реально оцінити творчість учня у виконанні поставленого завдання, викладач повинен чітко поставити завдання для дослідження проблемного питання. Викладач визначає групи, в яких діти обирають лідера. Учасники групи індивідуально працюють над виконанням проекту в установлений термін. При виконанні проекту, кожен учень заповнює картку самооцінювання, де показує результати своєї творчої роботи. Між учнями групи відбувається постійний взаємозв’язок. У процесі діяльності постійно відбувається процес взаємооцінювання за індивідуальними картками. Вкінці виконаного проекту групи презентують свою роботу. Викладач за своїми критеріями оцінює кожного учасника . Тож, оцінювання діяльності кожного учня здійснюється тричі: cамооцінка, взаємооцінка, оцінювання викладачем.--[[Користувач:Косинська Ксенія Сергіївна|Косинська Ксенія Сергіївна]] ([[Обговорення користувача:Косинська Ксенія Сергіївна|обговорення]]) 17:30, 13 лютого 2017 (EET)
  
 +
 +
 +
запропонувати взаємооцінювання учнів;
 +
запропонувати завдання з критеріями оцінювання;
 +
запропонувати учням подякувати один одному за внесок у проект.--[[Користувач:Пащук Олександра Олександрівна|Пащук Олександра Олександрівна]] ([[Обговорення користувача:Пащук Олександра Олександрівна|обговорення]]) 17:33, 13 лютого 2017 (EET)
  
 
=Група 1=
 
=Група 1=

Поточна версія на 18:33, 13 лютого 2017

Питання

Як мені забезпечити об’єктивне оцінювання навчальних досягнень кожного учня, якщо вони

працюють у групах?

Відповіді

Група 3

Гадаємо, що для 3абе3печення об’єктивності, доцільним буде наступне: - різділити функції в групі; - організувати взаємоперевірку та ваємооцінювання; - провести підсумкове діагностування, що дозволить оцінити не просто участь учня в процесі роботи групи, а якість осмислення і засвоєння саме ним певного об'єму інформації; - надати можливість кожному для виступу; Головна мета оцінки – стимулювання пізнання. Але оцінюємо ми не лише у балах - оцінюємо словами, інтонацією, мімікою. Дитині важлива ситуація успішності. Ступінь успішності багато в чому визначає і самопочуття, і ставлення до світу, і бажання працювати далі. --Проніна Анна Станіславівна (обговорення) 17:26, 13 лютого 2017 (EET)

Група 2

Для того, щоб реально оцінити творчість учня у виконанні поставленого завдання, викладач повинен чітко поставити завдання для дослідження проблемного питання. Викладач визначає групи, в яких діти обирають лідера. Учасники групи індивідуально працюють над виконанням проекту в установлений термін. При виконанні проекту, кожен учень заповнює картку самооцінювання, де показує результати своєї творчої роботи. Між учнями групи відбувається постійний взаємозв’язок. У процесі діяльності постійно відбувається процес взаємооцінювання за індивідуальними картками. Вкінці виконаного проекту групи презентують свою роботу. Викладач за своїми критеріями оцінює кожного учасника . Тож, оцінювання діяльності кожного учня здійснюється тричі: cамооцінка, взаємооцінка, оцінювання викладачем.--Косинська Ксенія Сергіївна (обговорення) 17:30, 13 лютого 2017 (EET)


запропонувати взаємооцінювання учнів; запропонувати завдання з критеріями оцінювання; запропонувати учням подякувати один одному за внесок у проект.--Пащук Олександра Олександрівна (обговорення) 17:33, 13 лютого 2017 (EET)

Група 1

Повернутися до

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Павлоград, Павлоградський міський ліцей, 06 - 18 лютого 2017 року