Відмінності між версіями «Педрада.Модуль 6.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
 
(не показані 20 проміжних версій 14 учасників)
Рядок 1: Рядок 1:
1 група. Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте можливі шляхи вирішення проблем.
+
Для обговорення запитань безпеки В Інтернеті треба об'єднати учасників тренінгу в три групи.
  
Найбільшу загрозу становить людський фактор. Існують особи, які через Інтернет знайомляться з дітьми, здобувають їхню довіру, випитують особисті дані й призначають зустріч. Треба пам'ятайте, що наш приятель із чату, який, скажімо, відрекомендувався 14-річним підлітком, що шукає друзів, насправді може виявитися дуже небезпечною людиною. Саме чати та системи обміну миттєвими повідомленнями ці особи обирають для налагоджування контактів з молодими людьми, оскільки почуваються там безпечно. Велику загрозу несуть сторінки, що містять порнографію, насилля, пропагують жорстокість тощо. На жаль, багато учнів взагалі не вважають це небезпекою. Адже в цьому віці формується особистість, і негативні фактори Інтернету можуть погано вплинути на розвиток характеру. В Інтернеті дійсно можна зустріти багато суб'єктів з недобрими намірами, але це не є приводом для того, щоб відмовитися від користування цією мережею. Дотримуйтесь кількох простих правил, і ви будете гарантовані, що жодна людина з нечесними намірами не отримає доступу до вашої персональної інформації:
 
1. Якщо тебе щось непокоїть в мережі Інтернет, не бійся спитати поради у батьків, вчителів, дорослих, яким ти довіряєш.
 
  
2. Завжди звертайтеся до батьків чи учителів з будь-яких питань, пов'язаних із користуванням Інтернетом.  
+
'''Модуль6.Група1.'''
  
3. Візьміть за звичку не надавати свою персональну інформацію в кімнатах чату та системах обміну миттєвими повідомленнями.
+
''Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте можливі шляхи вирішення проблем.''
+
4. Ніколи не погоджуйтеся на зустріч із людиною, з якою ви познайомилися через Інтернет.
+
+
5. Не надсилайте своє фото інтернет-знайомим.  
+
  
6. Ніколи не давайте незнайомим людям таку інформацію, як повне ім'я, адре­са, номер школи, розклад занять або відомості про родину.
+
[[Педрада 6. Група 1]]
  
 +
'''Модуль6.Група 2.'''
  
 +
''Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити ?Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати роботу?''
  
2 група. Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді.
+
[[Педрада 6. Група 2]]
  
   
+
Для того, щоб навчити учнів безпечній роботі в інтернеті необхідно проводити бесіди про заборону відвідування небезпечних сайтів, надавати необхідні ссилки для пошуку інформації, дозволяти використовувати інтернет тільки під наглядом дорослих. Вчителям інформатики та вчителям предметникам проводити інструктажі про небезпеку користування інтернет ресурсами. Навчвти дитину потрібно з молодшого віку або з того часу, коли дитина починає активно користуватися інтнрнетом. Залучати необхідно батьків бо вони безпосередньо є відповідальними за здоров'я своїх дітей. [[Користувач:Vital1970]]
  
 +
------------
  
 +
[[Користувач:Zhumyruk]]  На мою думку проводити бесіди про заборону відвідування небезпечних сайтів буде недостатньо, потрібно встановити спеціальні програми, які контролюють використання ресурсів в інтернеті. Також потрібно залучити батьків, тобто проконсультувати їх, щоб вони знали яке ПЗ краще використати, щоб захистити свою дитину від небезпеки в інтернеті.
  
3 група. Чи варто/можна оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету? Обґрунтуйте свою відповідь. Якщо ваша відповідь «так», то як і коли це можна зробити?
+
------------
 +
 
 +
[[Користувач:ForsyukVV]]  Встановлення контролюючих програм - вирішення проблеми.
 +
------------
 +
[[Користувач:Бенедь Тетяна]]  Потрібно встановити спеціальні програми, які контролюють використання ресурсів в інтернеті.
 +
------------
 +
 
 +
[[Оксентюк Сергій Миколайович]]  Встановлення контролюючих програм Usergate,WinRollBack і тому подібне....
 +
 
 +
'''Модуль6.Група 3.'''
 +
 
 +
''Чи варто/можна оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету? Обґрунтуйте свою відповідь. Якщо ваша відповідь «так», то як і коли це можна зробити?''
 +
 
 +
[[Педрада 6. Група 3]]

Поточна версія на 12:02, 16 червня 2015

Для обговорення запитань безпеки В Інтернеті треба об'єднати учасників тренінгу в три групи.


Модуль6.Група1.

Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте можливі шляхи вирішення проблем.

Педрада 6. Група 1

Модуль6.Група 2.

Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити ?Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати роботу?

Педрада 6. Група 2

Для того, щоб навчити учнів безпечній роботі в інтернеті необхідно проводити бесіди про заборону відвідування небезпечних сайтів, надавати необхідні ссилки для пошуку інформації, дозволяти використовувати інтернет тільки під наглядом дорослих. Вчителям інформатики та вчителям предметникам проводити інструктажі про небезпеку користування інтернет ресурсами. Навчвти дитину потрібно з молодшого віку або з того часу, коли дитина починає активно користуватися інтнрнетом. Залучати необхідно батьків бо вони безпосередньо є відповідальними за здоров'я своїх дітей. Користувач:Vital1970


Користувач:Zhumyruk На мою думку проводити бесіди про заборону відвідування небезпечних сайтів буде недостатньо, потрібно встановити спеціальні програми, які контролюють використання ресурсів в інтернеті. Також потрібно залучити батьків, тобто проконсультувати їх, щоб вони знали яке ПЗ краще використати, щоб захистити свою дитину від небезпеки в інтернеті.


Користувач:ForsyukVV Встановлення контролюючих програм - вирішення проблеми.


Користувач:Бенедь Тетяна Потрібно встановити спеціальні програми, які контролюють використання ресурсів в інтернеті.


Оксентюк Сергій Миколайович Встановлення контролюючих програм Usergate,WinRollBack і тому подібне....

Модуль6.Група 3.

Чи варто/можна оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету? Обґрунтуйте свою відповідь. Якщо ваша відповідь «так», то як і коли це можна зробити?

Педрада 6. Група 3