ПЕДРАДА. МОДУЛЬ 6. Червонозаводський район. ХЗОШ №10. Група №5

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 15:46, 27 березня 2013, створена Фесенко Олена (обговореннявнесок)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Запитання: Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді.

Попередження та превентивна робота з дітьми по безпечній роботі в Інтернеті Щоб запобігти всім тим негативним явищам та небезпекам, які очікують дітей в Інтернеті, необхідно їх навчити правильній поведінці та безпечним користуванням сучасними Інтернет технологіями. Як підведення підсумку про все сказане вище, можна сказати, що вчителі та батьки повинні знати, що може бути небезпечним для дітей: -зараження комп′ютера вірусами, -доступ та безпосереднє залучення до небажаного контенту (порнографія, жорстокість, наркотики, суїцид, міжнаціональна та релігійна ворожнеча, расизм, фашизм, молодіжні агресивні течії), -ігри з небажаним змістом та ігрова залежність, -контакти з незнайомими людьми і небезпека зустрічі з ними в реальності, -неправдива інформація в Інтернеті, -приниження і образи, переслідування, розбещення під час спілкування, -неконтрольовані покупки і використання «чорного» маркетингу. В школах і вдома необхідно ставити блокуючи програми. Батькам рекомендовано використовувати спеціальне програмне забезпечення для персональних комп′ютерів «Батьківський контроль»:

1. Windows Vista Parental (Microsoft розробив російську мову настройки)

2.Windows Live Family Safety

3.Kaspersky Internet Security

4.Doctor Web Такі програми дозволять виставляти часові межі, в яких дитині дозволено користуватись Інтернетом та блокувати сайти з негативним контентом. Також батьки можуть підписати угоду з дитиною про час користування комп′ютером, правилами роботи та спілкування.