Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Кобися Алла»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Створена сторінка: Дякую Алло за вдале опонування проектів учасників тренінгу. Не забувайте зазначати авт...)
 
 
(не показана одна проміжна версія ще одного учасника)
Рядок 1: Рядок 1:
Дякую Алло за вдале опонування проектів учасників тренінгу. Не забувайте зазначати авторство свого допису. Скористайтесь для цього інструментом, що другий справа. --[[Користувач:Барна Ольга|Барна Ольга]] 16:25, 20 червня 2013 (EEST)
+
Дякую, Алло, за вдале опонування проектів учасників тренінгу. Не забувайте зазначати авторство свого допису. Скористайтесь для цього інструментом, що другий справа. --[[Користувач:Барна Ольга|Барна Ольга]] 16:25, 20 червня 2013 (EEST)
 +
 
 +
Шановна пані Алло! Системний збій на ITEACH.WIKI відбувся 8-9 лютого, зникло більше 1000 сторінок, за словами директора ЦРБТ Володимира Іванова " Все, что могли восстановить - восстановили сразу же. То, что восстановить не получилось - пока не знаем, как восстановить. У меня нет ресурсов для внесения программных изменений в данный момент." Приносимо свої щирі вибачення! --[[Користувач:Admin|Admin]] 20:46, 4 березня 2015 (EET)

Поточна версія на 20:46, 4 березня 2015

Дякую, Алло, за вдале опонування проектів учасників тренінгу. Не забувайте зазначати авторство свого допису. Скористайтесь для цього інструментом, що другий справа. --Барна Ольга 16:25, 20 червня 2013 (EEST)

Шановна пані Алло! Системний збій на ITEACH.WIKI відбувся 8-9 лютого, зникло більше 1000 сторінок, за словами директора ЦРБТ Володимира Іванова " Все, что могли восстановить - восстановили сразу же. То, что восстановить не получилось - пока не знаем, как восстановить. У меня нет ресурсов для внесения программных изменений в данный момент." Приносимо свої щирі вибачення! --Admin 20:46, 4 березня 2015 (EET)