Відмінності між версіями «Обговорення:Портфоліо Шевченко Антоніни (10 версія) профтех»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Ідеї для покращення)
(Ідеї для покращення)
Рядок 19: Рядок 19:
  
 
==Ідеї для покращення==
 
==Ідеї для покращення==
 +
 +
 +
при роботі з контрольним списком оцінювання пропоную додати колонку для фіксації дати, щоб спонукати учнів до регулярного заповнення цього документу і перевіряти цей список декілька разів в процесі проекту --[[Користувач:Vera-krasovskaya|Красовська Віра]] 12:06, 29 червня 2013 (EEST)
  
 
=План оцінювання (графік і опис)=
 
=План оцінювання (графік і опис)=

Версія за 11:06, 29 червня 2013


Як його використовувати?
Ви маєте перейти на закладку Обговорення статті з вашим розробленим Портфоліо.

План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

Вдалі моменти

Ключове, тематичні та змістовні питання сформульовані у відповідності до формату оформлення проектів Інтел версії 10.1.

Проект охоплює реальну тему навчального предмету "Інформаційні технології" загальнопрофесійної підготовки кваліфікованих робітників у відповідності до ДСПТО. Часові межі проекту чітко визначені та відповідають тривалості теми за навчальними планами.

Навчальні цілі в змозі забезпечити формування у учнів ЗУН у відповідності до вимог ОКХ та розвиток навичок вищих процесів мислення та навичок 21 століття, якими повинен володіти кваліфікований робітник.

В стислому обсязі чітко відображена предметна галузь проекту, зазначені основні етапи реалізції.

Дільність учнів структурована, виконується по послідовним етапам з постійною фіксацією результата. --IvanovAlexander 10:59, 29 червня 2013 (EEST)

Ідеї для покращення

при роботі з контрольним списком оцінювання пропоную додати колонку для фіксації дати, щоб спонукати учнів до регулярного заповнення цього документу і перевіряти цей список декілька разів в процесі проекту --Красовська Віра 12:06, 29 червня 2013 (EEST)

План оцінювання (графік і опис)

Вдалі моменти

В графіку оцінювання представлені та логічно співідносятьс іж собою методи та інструменти оцінювання.

Розроблена автором система оцінювання та його графік дозволяють проводити моніториг навчальної діяльності учнів протягом усього проекту, вчасно її корегувати, здійснювати поточне оцінювання та своєчасно виставляти оціни до журналу обліку теоретичного навчання, враховувати результати самооцінювання учнів. --IvanovAlexander 11:00, 29 червня 2013 (EEST)

Ідеї для покращення

В процесі вивчення теми учні можуть брати участь в розробці засобів оцінювання та оцінювати самі себе та однокласників --Красовська Віра 11:50, 29 червня 2013 (EEST)

Приклад учнівської роботи

Вдалі моменти

Приклад учнівської роботи розроблений у відповідності до теми проекту та висвітлює діяльність учнів на усіх етапах реалізації поекту, мстить форму для оцінювання початкових знань. --IvanovAlexander 11:00, 29 червня 2013 (EEST)

Ідеї для покращення

Зробіть першу сторінку учнівської роботи більш привабливою. Можливо розмістіть там презентацію чи інші матеріали для фасилітації --Красовська Віра 12:03, 29 червня 2013 (EEST)

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Вдалі моменти

Форма оцінювання містить достатні критерії для самооцінювання учнів. --IvanovAlexander 11:00, 29 червня 2013 (EEST)

Ідеї для покращення

Допоможні матеріали для фасилітації

Вдалі моменти

У матеріалі з фасилітації чітко зазначено, що необхідно дізнатися і що зробити, наведено джерела, якими можна скористатися. --IvanovAlexander 11:00, 29 червня 2013 (EEST)

Ідеї для покращення

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

План впровадження наявний та містить інформацію про види діяльності до початку проекту, під час проекту та після його завершення, конкретних виконавців та часові рамки виконання.

Форми оцінювання представлені у достатній кількості для забезпечення його об'єктивності на всіх етапах реалізації проекту. --IvanovAlexander 11:00, 29 червня 2013 (EEST)

Ідеї для покращення

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

Представлені матеріали портфоліо достатньо систематизовані. --IvanovAlexander 11:01, 29 червня 2013 (EEST)

Ідеї для покращення

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

Інформація за проектом взята з відкритих джерел та навчальної літератури. Її основне призначення - використання в межах статутної діяльності навчального закладу. Отже, на мою думку порушень авторських прав у роботі не спостерігається. --IvanovAlexander 11:01, 29 червня 2013 (EEST)

ІНШІ КОМЕНТАРІ

Даний проект може бути успішно реалізований серед учнів ПТНЗ, потребує помірних матеріальних ресурсів та має професійну спрямованість.