Обговорення:Портфоліо Макарової Вікторії Іванівни з теми "Ласунка"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

ЯК ЗАЛИШАТИ КОМЕНТАРІ:

Коментує Мялова Наталя Миколаївна

1.Увійдіть в вікі під власним логіном і паролем.

2. В режимі редагування увійдіть в відповідний розділ цієї статті, клацнувши на посилання ред. , що розташоване праворуч біля кожного розділу статті.

3. Внесіть свої коментарі у відповідний розділ.

4. Залишіть свій автоматичний підпис в кінці свого допису, натиснувши на кнопку Ваш підпис з часовою міткою (передостяння кнопка над вікном редагування).

5. Перегляньте свій допис, натиснувши на кнопку Попередній перегляд.

6. За потреби внесіть зміни до свого допису. Знову перегляньте його в Попередньому перегляді.

7. Якщо ваш допис виглядає, як ви очікували, натисніть на Зберегти сторінку.

8. Перейдіть до наступного розділу і внесіть свої коментарі, повторивши кроки 2-7 для кожного допису.

УВАГА!

План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

Навчальний проект призначений для виконання в 7 класі. В проекті учні позняйомляться з поняттям «меню», правилами його складання, особливостями складання меню свята в процесі ділової гри та в результаті складають меню з урахуванням правил та особливостей. Ключове питання - Як треба харчуватися, щоб бути здоровим? Тематичні питання - Як зробити харчування корисним і різноманітним? Які чинники впливають на стиль харчування? Навчальнф цілі, виділені вчителем: складання меню з урахуванням правил раціонального харчування і ІКТ, знайомтсво з новими професіями. Учні будуть збирати і аналізувати інформацію, навчаться працювати в групі. Після налаштування учнів з допомогою буклету про проектну діяльність, вчитель пропонує їм відповісти на питання анкети, щоб визначити рівень знань по темі. Матеріал вступної презентації дозволить вчителю визначити ключові моменти майбутнього проекту, поставити клочове та тематичні питання, обєднати учнів в групи. Вчитель надає контрольні списки плану проекту, анкету по авторському праву. Робота учнів планується через блог, тож всі рекомендації для блогу та роботи в інтернет вчитель пропонує учням. Учні працюють в групах, через три дні вчитель проводить контроль, обговорює роботу в групах, пропонує форму оцінювання дослідницької роботи. Другий урок присвячен заключному етапу роботи над проектом, запропоновано критерії оцінювання для презентації та усного виступу. Проходять виступи та обговорення проектів.

Вдалі моменти

- обєднання вгрупи - обговорення роботи на блозі - пропозиції по розподілу обовязків в групі

Ідеї для покращення

Проект корисний, але у випадку усної презентації продукту, ніякої користі для подальшого життя учнів не має. послухали та забули, можливо реба було підготувати рекомендації, варіанти меню на тиждень тощо.

План оцінювання (графік і опис)

1. Попереднє анкетування. 2. Таблиця ЗХД. 3. Діаграми для опитування. 4. Контрольні списки для груп, спостереження за роботою в групі, порядок работи над проектом, робота в учнівському блозі, зустрічи для обговорення поза уроками - контрольна форма для звіту дослідницької діяльності.. 5. Надано схему подання продукту.

Вдалі моменти

- блог - зустрі поза уроком і робота зі схемою вимог дослідницької роботи - робота консультантів, тільки нема опису кто вони такі і коли зявились

Ідеї для покращення

організувати анкетування чи обговорення, що ще дізналися учні, чи дійсно вони розуміють принципи здорового харчування після роботи над проектом

Приклад учнівської роботи

приклад учнівської роботи в мережу не викладено

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Вимоги до презентації та усного виступу

Вдалі моменти

Ідеї для покаращення

Допоможні матеріали для фасилітації

Рекомендацій для фасилітації не викладено, вчитель пропонує більше орієнтуватися на клас (попереднє обговорення проблем учнів)

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

Обрана цікава тема, вона буде корисна учням. використання програми підліку калорій.

Ідеї для покращення

Додати ідей використання ІКТ.

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

Вчитель надавав інформацію про авторське право.

ІНШІ КОМЕНТАРІ