Відмінності між версіями «Назва посилання»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Відомості про тренінг)
(Сторінка очищена)
Рядок 1: Рядок 1:
  
 
=Назва проекту=
 
"Подорож на батьківщину міфів"
 
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
Основний навчальний предмет – світова література.
 
Другорядні предмети: Всесвітня історія;Інформатика.
 
 
=Навчальна тема (як записано в програмі)=
 
«Міф і література»
 
 
=Вік учнів, клас=
 
11-12 років, 6 клас
 
 
=Стислий опис=
 
Проект «Подорож на батьківщину міфів» для учнів 6 класу зі світової літератури (автори програми Ковбасенко Ю.І., Гребницький Г.М., Півнюк Н.О., Баліна К.Н., Бітківська Г.В.), тема №2 «Міф і література»(11годин).Учні розкриють поняття про міф, прослідкують відмінність міфу від казки, будуть досліджувати питання про те, що Троя – не вигадка, не безпідставний міф, а історичний факт. Вони висвітлять значення давньогрецької міфології у світовій культурі.  Свої висновки, за допомогою вчителя, учні представлять у вигляді  презентації в Power Point та відеофільму в Move Maker. Учні будуть шукати інформацію про Давню Грецію  в бібліотеці та в Інтернеті, випустять буклет «Світ очима вічності…» в Microsoft Publisher, випустять книжку віршів «Еллади світлої боги…»
 
 
= Повний План вивчення теми =
 
[https://docs.google.com/file/d/0B45852jb32u2ODMxVGt6N0pvZ1E/edit План вивчення теми]
 
 
=Навчальні цілі (скопіювати з Плану)=
 
Створити презентацію , що містить інформацію про давньо- грецьких богів та героїв; Навчити складати лист планування своєї роботи в групі для досягнення якісного кінцевого результату. Створення власного словника з теми.Навчити роботі у команді для досягнення спільної мети.Створити буклет, який містить інформацію про міфи Давньої Греції.
 
Створити міні-книжку з віршами про богів та героїв Давньої Греції.Створити відеофільм про батьківщину міфів. Соціа- лізуюча: спонукати дітей відзначати не лише свої досягнен- ня, а й досягнення інших; формувати потребу прийти на до- помогу одне одному; розвивати самооцінку; створити умови для реалізації пізнавальної й соціальної активності дітей.
 
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 
Перед початком проекту.Учні здійснюють: особистісне присвоєння проблеми, вживання в ситуацію, прийняття, уточнення і конкретизацію мети і задач. Здійснюють: розподіл на групи, розподіл ролей у групі, планування роботи, вибір форми і способу презентації очікуваних результатів.1 група «Екскурсоводи» - працює над ство- ренням відеофільму «Подорож у країну міфів», в якому йтиме розповідь про самобутню культуру Давньої Греції;
 
2 група «Літературознавці» - працює над створенням буклету «Світ очима вічності…», в якому презентують зібрану інформацію про давньогрецькі міфи; 3 група «Літератори» - виготовляє міні-книжку «Еллади світлої боги», в якій будуть написані вірші  про давньогрецьких богів та героїв;  4 група «Бібліотекарі» - працює над виготовленням презентації «Міфи Давньої Греції».Учні отримують пам’ятки «Як підготувати та провести презен- тацію проекту», «Як користватися Інтернетом», план і послідовність оцінювання, критерії оцінювання проектної діяльності учнів в групах.Учні проводять відбір ідей, уточнення інформації (мозкова атака). Складається кален- дар роботи групи, розподіляються ролі.Під час виконання проекту. Учні працюють активно і самостійно: кожен відповідно зі своєю роллю і спільно, консультуються за необхідністю, знаходять знання, яких бракує, готують презентацію результатів.Під час захисту проекту
 
Учні демонструють: розуміння проблеми, мети, задачі, уміння планувати і здійснювати роботу, знайдений спосіб рішення проблеми, рефлексію діяльності і результату. Дають взаємо оцінку діяльності та її результативності.
 
 
=Відомості про автора=
 
==Ім'я, прізвище==
 
Ірина Красовська
 
 
==Фах, навчальний предмет==
 
учитель, світова література
 
== Навчальний заклад==
 
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
 
==Місто\село, район, область==
 
село Благодатне Амвросіївський район Донецька область
 
==Контактні дані==
 
телефон 0502015821
 
 
=Відомості про тренінг=
 
==Дати проведення тренінгу==
 
18-23.06.2012
 
==Місце провведення тренінгу==
 
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
 
==Тренери==
 
[[Категорія:10 версія]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]
 
Бродяна Наталія Леонідівна
 

Версія за 11:59, 30 жовтня 2012