Навчальний проект Дяченко Лариси Олександрівни з теми "У пошуках скарбів"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 15:48, 30 жовтня 2017, створена Loraddd (обговореннявнесок) (План вивчення теми (вставити файл))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Лікарські рослини

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство, основи здоров'я

Вік учнів, клас

2 клас, 6-7 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект з природознавства для учнів 2 класу з теми «Лікарські рослини». Метою цього проекту є – ознайомлення учнів з лікарськими рослинами України. Навчити дітей самостійно відшукувати інформацію про дану рослину, робити презентації на задану тему, складати доповіді. Учні розділяються на три групи: «Дослідники» - будуть досліджувати лікарські рослини і занотовувати все до блогу , «Пошуковці» - будуть розробляти презентацію і «Художники» - публікацію.

План вивчення теми (вставити файл)

План [1]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На занятті проводиться оцінка первинного досвіду учнів та виявлення їх інтересів за допомогою опитування. Таблиця «ЗХД» учні заповнюють під час вступного слова вчителя. Вчитель об’єднує учнів в групи для пошуку відповідей на тематичні питання, обговорюються критерії оцінювання їх проектної діяльності. У ході роботи над проектом вчитель спостерігає та корегує роботу учнів, учні заповнюють листи для самооцінки та взаємооцінки, виконують тестування для оцінки отриманих знань з програмної теми. Після завершення роботи над проектом проводиться учнівська конференція, де учні презентують свої результати проектної діяльності. Проводиться аналіз таблиці «ЗХД» - чи досягли учні поставлених цілей. Здійснюю оцінювання діяльності учнів. На кожному етапі пропоную виконати тестування Учні оцінюють свої дослідження за допомогою контрольного списку Оцінювання командної роботи [2] Форма оцінювання журналу для рефлексії [3] Форма оцінювання для дослідження [4] Спрямування у навчанні [5] Оцінювання мовлення учнів [6] Cхема з-х-д [7]

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

1. Вчитель планує проект і реалізує його за складеним планом. 2. Вчитель показує Презентацію проекту і публікацію на тему «Метод проектів». 3. Вчитель показує План вивчення теми, де стисло описані основні кроки, графік виконання та кінцеві терміни виконання проектів - допомагає учням зрозуміти очікування вчителя від виконання ними проектів та сформулювати свої очікування від проектів. 4. Вчитель пропонує інструкцію з техніки безпеки. 5. Учні об’єднуються у групи за власним бажанням; 6. Над проектом працюватиме 3 групи: Дослідники, Пощуковці, Художники. У кожній групі по 10 чоловік. «Дослідники» - будуть досліджувати лікарські рослини і занотовувати все до блогу , «Пошуковці» - будуть розробляти презентацію і «Художники» - публікацію. 7. Вчитель кожній групі дає список завдань і запитань. 8. Вчитель вказує для кожної групи список сайтів, де можна знайти відповіді на запитання проекту. 9. Діти у кожній групі самостійно розподіляють між собою ролі. 10. Для організації спілкування із дітьми вчитель використовує : уроки, консультації, миттєві повідомлення. 11. Вчитель надає учням форму оцінювання самоспрямування. 12. Для оцінки поточних знань вчитель використовує тести, консультації, самостійні роботи. 13. Вчитель дає учням шаблони презентації, публікації, за допомогою яких вони створюють свої власні. 14. Кожна група представляє свою презентацію. 15. В кінці теми вчитель перевіряє знання учнів за допомогою тестування.

Пропоную для ознайомлення презентацію проекту: [8] Пропоную для ознайомлення публікацію-рекламу про метод проектів.

Scarb12kl.jpeg
Scarb22kl.jpeg

. Результат учнівської роботи[9]

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Дяченко Лариса Олександрівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Криворізька гімназія №49

Місто\село, район, область

м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Контактні дані

loraddd01@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17-30 жовтня 2017 р.

Місце проведення тренінгу

Криворізька гімназія №49

Тренери

Дзівінська Олена Афанасіївна, Сокол Тетяна Костянтинівна