Відмінності між версіями «Навчальний проект Валентини Зінченко на тему "В здоровому тілі - здоровий дух"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 16: Рядок 16:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб діагностувати знання та мислення учнів та їх міркування. На початку вивчення теми учні в парах розповідають один одному будову органів травної системи, це допомагає вчителю відслідковувати індивідуальні навчальні потреби учнів, щодо цієї теми. Такі розповіді та обговорення після цього можуть також забезпечити інформацією про те, як учні знайомі з основними різновидами хвороб та використовувати їх згодом для з’ясування та  повторного пояснення складних для учнів понять. Форма оцінювання    використовується для того, щоб учні могли самостійно створювати свої презентації і оцінити свої презентації до оцінки учителя. Форма оцінювання для блогу про харчування описує критерії для опису хвороб з різних точок зору, вона використовується під час написання розповідей про хвороби травної системи учнями, а потім знову - для оцінювання кінцевого продукту-блогу. Після завершення учнями їх міні-проектів, спеціальна Форма зворотного зв’язку однокласників використовується для забезпечення отримання думок і оцінок однолітків. Учні використовують цю форму для того, щоб отримати зворотний зв'язок щодо своїх розповідей. Учні використовують цю форму для перевірки своїх кінцевих продуктів. Учні використовують Контрольний перелік запитань для вікі, щоб планувати та здійснювати моніторинг свого прогресу під час створення вікі.
 +
Проведення мозкової атаки на початку завершального етапу вивчення теми щодо різновидів харчування надасть можливість визначити, чи розуміють учні основні види поживних речовин Відповіді учнів на Ключове запитання під час написання ними есе у їх журналах надає відомості про те, як учні зуміли поєднати свою роботу у проектах про будову органів травлення з більш широкими поняттями.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 16:16, 1 листопада 2017


Назва навчальної теми

"В здоровому тілі-здоровий дух"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

біологія, основи здоров я,природознавство

Вік учнів, клас

8 клас. 12-13

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

У проекті задіяні учні 8 класу. Робота над проектом здійснюється в рамках вивчення теми:" В здоровому тілі-здоровий дух" курсу Біологія". На початку роботи вчитель здійснює опитуваня учнів з теми травлення. Кожній з трьох груп надається тема проекту, яка розкриватиме одне з трьох питань. Учні мають проаналізувати, як робота органів травлення впливає на здоров я людини Вони повинні спробувати знайти,профілактичні заходи по збереженню здоров я.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб діагностувати знання та мислення учнів та їх міркування. На початку вивчення теми учні в парах розповідають один одному будову органів травної системи, це допомагає вчителю відслідковувати індивідуальні навчальні потреби учнів, щодо цієї теми. Такі розповіді та обговорення після цього можуть також забезпечити інформацією про те, як учні знайомі з основними різновидами хвороб та використовувати їх згодом для з’ясування та повторного пояснення складних для учнів понять. Форма оцінювання використовується для того, щоб учні могли самостійно створювати свої презентації і оцінити свої презентації до оцінки учителя. Форма оцінювання для блогу про харчування описує критерії для опису хвороб з різних точок зору, вона використовується під час написання розповідей про хвороби травної системи учнями, а потім знову - для оцінювання кінцевого продукту-блогу. Після завершення учнями їх міні-проектів, спеціальна Форма зворотного зв’язку однокласників використовується для забезпечення отримання думок і оцінок однолітків. Учні використовують цю форму для того, щоб отримати зворотний зв'язок щодо своїх розповідей. Учні використовують цю форму для перевірки своїх кінцевих продуктів. Учні використовують Контрольний перелік запитань для вікі, щоб планувати та здійснювати моніторинг свого прогресу під час створення вікі. Проведення мозкової атаки на початку завершального етапу вивчення теми щодо різновидів харчування надасть можливість визначити, чи розуміють учні основні види поживних речовин Відповіді учнів на Ключове запитання під час написання ними есе у їх журналах надає відомості про те, як учні зуміли поєднати свою роботу у проектах про будову органів травлення з більш широкими поняттями.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери