Відмінності між версіями «Навчальний проект "Титани Відродження"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Приклад продукту проектної діяльності учнів)
(Матеріали з оцінювання)
Рядок 61: Рядок 61:
  
 
== Матеріали з оцінювання ==
 
== Матеріали з оцінювання ==
 
+
[[https://docs.google.com/document/d/1hyLsrAF7p1Z9EsdTfa5EHcP6aaN4X1_tygQVzBNy61E/edit?hl=en]]
 +
[[https://docs.google.com/document/d/1BcVvdAG6HbRUd-HvRur5pT1MNWs59-tTIYNPTLTKA9g/edit?hl=en]]
  
 
== Матеріали супроводу проектної діяльності ==
 
== Матеріали супроводу проектної діяльності ==

Версія за 23:49, 4 травня 2011

Автор проекту


Предмет, клас

Історія, 10-11 клас


Коротка анотація проекту

Учні, об’єднавшись в групи з’ясовують,які принципи Відродження відобразились у мистецтві східноєвропейських художників, з’ясувати про діяльність великих майстрів, котрі втілили у своїх творах ідеї гуманізму. Результати роботи над проектом презентують та захищають на учнівській науковій конференції, створюють публікації щодо своєї діяльності, створюють сторінки на шкільному сайті.

Запитання, що дають напрямок проектній діяльності

Ключове запитання

Чому батьківщиною Відродження стала Італія?

Тематичні запитання

Що відроджували мислителі і художники у ХVІ ст.? Що є головним у творчості Рубенса? Що надавало живопису Рембранта демократичного характеру?

Змістовні запитання

Чому батьківщиною Відродження стала Італія? Чи можемо ми стверджувати, що да Вінчі випередив свій час? На яких прикладах вчився Рафаель? У чому полягає особливість творчості Веласкеса?

План проведення проекту

1. Визначають разом з учителем питання: Що відроджували мислителі і художники у ХVІ ст.? Що є головним у творчості Рубенса? Що надавало живопису Рембранта демократичного характеру? 2. Формулюють терміни та поняття: _ Відродження  гуманізм;  антична культура;  емпірізм;  реалізм;  Афінська школа. 3. Ознайомлюються з презентацією вчителя, визначають проблемні питання 4. Об’єднуються в групи і починають роботу в проекті:  І група — вивчає та аналізує творчість італійських митців Відродження(історичні відомості, енциклопедії, довідники тощо), створюють презентацію;  ІІ група — “журналісти”, збирають інформацію та створюють газету. . 5. Учасники проекту працюють в групах, вивчають питання, аналізують зібраний матеріал та роблять висновки 6. Для презентації результатів дослідження вони розробляють сценарій мультимедійної презентації. Збирають і систематизують інформацію з Інтернету та інших друкованих джерел. Учні створюють мультимедійну презентацію. Вони демонструють презентацію на науковій учнівській конференції 7. Для обговорення ідеї та пошуку однодумців створюється Web-сторінки на шкільному сайті. 8. Проводиться учнівська конференція, на якій кожна група презентує своє дослідження в проекті, захист робіт. 9. По закінченні конференції учні створюють учнівський інформаційний бюлетень. Роздруковують та розповсюджують його серед ровесників та знайомих, що проживають в мікрорайоні школи. Проводиться оцінювання діяльності кожного учня в проекті за визначеними критеріями.

Візитна картка проекту

Публікація учителя

[[1]] [[2]]

Презентація учителя щодо виявлення представлень та інтересів учнів

[[3]]

Приклад продукту проектної діяльності учнів

[[4]]

Матеріали з оцінювання

[[5]] [[6]]

Матеріали супроводу проектної діяльності

Учнівська публікація

Корисні ресурси

Проекти з аналогічною тематикою

Інші документи