Відмінності між версіями «Малахова Ірина Михайлівна»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Про мене)
(Моє опитування)
 
(не показано 4 проміжні версії 2 учасників)
Рядок 10: Рядок 10:
  
 
''вчитель історії та правознавства''
 
''вчитель історії та правознавства''
 +
 +
== модуль 5==
 +
 +
[http://irunaiteach.blogspot.com мій блог]
 +
 +
Тема безпеки Інтернету доволі знайома й актуальна.
 +
При роботі з дітьми обов`язково потрібно консультувати їх щодо безпечної роботи в Інтернеті.
 +
На цьму модулі, я працювала с сервісами Вікі, де навчилась створювати посилання на інші сторінки (внутрішні, зовнішні). Ці вміння знадобляться мені в подальшій роботі.
 +
 +
== Модуль 6==
 +
 +
[https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFN5YnBrUjNyVlNmdmZOYVVhTWRLZWc6MQ Моє опитування]
 +
На цьому модулі, я врахувала те що учні мають вміти відокремлювати шумову(непотрібну) інформацію при організації пошуку в Інтернет.
 +
Завдяки додатковим матеріалам модуля я побачила, як сруктуровано можно пояснити учням механізм відбору інформації(оцінка веб-сайтів).
 +
Також є корисними матеріали і про авторське право, що теж потрібно враховувати при роботі з дітьми і використанні ними завантаженої інформації.
 +
 +
Додала нові цілі поекту:
 +
В учнів будуть формуватись комунікативні навички співробітництва, розуміння ролі ефективного спілкування, створення та використання різних видів спілкування: усного письмового та за допомогою мультимедійних засобів.
 +
Формуються навички роботи з пошуком Інформації в Інтернет, виключення шумової інформації. (Належне використання цифрових технологій, інструментів та комунікаційних мереж для доступу, управління, інтегрування, оцінювання та створення інформаційних даних).
 +
Формуються навички роботи з психологічними інструментами діагностування, аналізу і оцінки данних.
  
 
== Мій внесок ==
 
== Мій внесок ==

Поточна версія на 16:24, 25 червня 2012


Файл:Example.jpg
Тут може бути ваша фотографія

Про мене

Малахова Ірина Михайлівна

Івано-Франківська школа І-ІІІ ступенів №22

вчитель історії та правознавства

модуль 5

мій блог

Тема безпеки Інтернету доволі знайома й актуальна. При роботі з дітьми обов`язково потрібно консультувати їх щодо безпечної роботи в Інтернеті. На цьму модулі, я працювала с сервісами Вікі, де навчилась створювати посилання на інші сторінки (внутрішні, зовнішні). Ці вміння знадобляться мені в подальшій роботі.

Модуль 6

Моє опитування На цьому модулі, я врахувала те що учні мають вміти відокремлювати шумову(непотрібну) інформацію при організації пошуку в Інтернет. Завдяки додатковим матеріалам модуля я побачила, як сруктуровано можно пояснити учням механізм відбору інформації(оцінка веб-сайтів). Також є корисними матеріали і про авторське право, що теж потрібно враховувати при роботі з дітьми і використанні ними завантаженої інформації.

Додала нові цілі поекту: В учнів будуть формуватись комунікативні навички співробітництва, розуміння ролі ефективного спілкування, створення та використання різних видів спілкування: усного письмового та за допомогою мультимедійних засобів. Формуються навички роботи з пошуком Інформації в Інтернет, виключення шумової інформації. (Належне використання цифрових технологій, інструментів та комунікаційних мереж для доступу, управління, інтегрування, оцінювання та створення інформаційних даних). Формуються навички роботи з психологічними інструментами діагностування, аналізу і оцінки данних.

Мій внесок

Портфоліо з теми:

Мої файли

Мої закладки

Корисні посилання