Луганська область
Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:12, 6 червня 2012, створена Lg.ivanovivan (обговорення • внесок) (→Список учасників в вигляді посилань на персональні сторінки)
Зміст
- 1 Дати проведення тренінгу
- 2 Місце проведення тренінгу
- 3 Тренер
- 4 Список учасників в вигляді посилань на персональні сторінки
- 4.1 1. Бордун Віталій Миколайович
- 4.2 2. Гіренко Вікторія Віталіївна
- 4.3 3. Симоненко Юлія Володимирівна
- 4.4 4. Глотова Галина Іванівна
- 4.5 5. Касатова Ольга Леонідівна
- 4.6 =6. Єрьоменко Володимир Петрович
- 4.7 7. Козинська Олена Геннадіївна
- 4.8 8. Ярмиста Діана Володимирівна
- 4.9 9. Лукіна Наталія Євгенівна
- 4.10 10. Прокопенко Андрій Михайлович
- 4.11 11. Липова Наталія Степанівна
- 4.12 12. Звягінцев Андрій Володимирович
- 4.13 13. Вєдєрніков Олександр Олександрович
- 4.14 14. Удовенко Наталія Іванівна
- 4.15 15. Ліфенко Іван Іванович
- 4.16 16. Мартиненко Сергій Сергійович
- 4.17 17. Корж Інна Валеріївна
- 4.18 18. Дубинська Наталія Олексіївна
- 4.19 19. Загоруй Сергій Олександрович
- 4.20 20. Лаврушко Володимир Миколайович
- 4.21 21. Кобилянський Володимир Петрович
- 4.22 22. Насєдкіна Наталія Анатоліївна
- 4.23 23. Федорущенко Наталія Юріївна
- 5 Педради тренінгу
- 6 Шаблони
Дати проведення тренінгу
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
17 травня - ...
Місце проведення тренінгу
Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Тренер
Список учасників в вигляді посилань на персональні сторінки
1. Бордун Віталій Миколайович
2. Гіренко Вікторія Віталіївна
3. Симоненко Юлія Володимирівна
4. Глотова Галина Іванівна
5. Касатова Ольга Леонідівна
=6. Єрьоменко Володимир Петрович
7. Козинська Олена Геннадіївна
8. Ярмиста Діана Володимирівна
9. Лукіна Наталія Євгенівна
10. Прокопенко Андрій Михайлович
11. Липова Наталія Степанівна
12. Звягінцев Андрій Володимирович
13. Вєдєрніков Олександр Олександрович
14. Удовенко Наталія Іванівна
15. Ліфенко Іван Іванович
16. Мартиненко Сергій Сергійович
17. Корж Інна Валеріївна
18. Дубинська Наталія Олексіївна
19. Загоруй Сергій Олександрович
20. Лаврушко Володимир Миколайович
21. Кобилянський Володимир Петрович
22. Насєдкіна Наталія Анатоліївна
23. Федорущенко Наталія Юріївна
Педради тренінгу
[Модуль 5]
[Модуль 6]
Модуль 7
[Модуль 8]