Відмінності між версіями «Користувач:Olga.salamaha»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
Я працюю із своїми вихованцями у довготривалому виховному проекті "Лікуймо наша душі зачерствілі" продовж шести років. В минулому навчальному році випустила одинадцятий клас і знову взялась за виховання п'ятикласників. Якщо хтось думає, що десятирічним діткам немає потреби лікувати душі, то я з вами не погоджуюсь. Адже саме ми, дорослі,часто стаємо причиною захворювань дитячих душ. Відомо,що абсолютно всі дітки народжуються добрими, зло в  їхні душі засіваємо ми, дорослі, при спілкуванні з ними (батьками, вихователями і т. д..) Справа в тому, що Господь людині помістив у серце вагу, якою вона зважує свої вчинки та вчинки інших. Та іноді ця вага ламається і людина значимість своїх вчинків перебільшує, а чужих зменшує. І не дай Боже цією зіпсованою вагою зважувати вчинки рідних, сусідів, вчителів в присутності дітей! І тоді добро в дитячій душі замінюється злом. Адже тендітна дитяча душа, ще не здатна самостійно робити висновки, оцінювати. Саме робота в проекті з допомогою краси допомагає впливати на тоненькі струни дитячої душі. Зі своїми п'ятикласниками я продовж 2008-2009 н.р. працювала в телекомунікаційних проектах "Моє місто", групою учнів 10-11класу в проекті "Школа майбутнього". Цьогоріч -це була перша спроба, але нам всім дуже сподобалось.  
+
Я працюю із своїми вихованцями у довготривалому виховному проекті "Лікуймо наші душі зачерствілі" продовж шести років. В минулому навчальному році випустила одинадцятий клас і знову взялась за виховання п'ятикласників. Якщо хтось думає, що десятирічним діткам немає потреби лікувати душі, то я з вами не погоджуюсь. Адже саме ми, дорослі,часто стаємо причиною захворювань дитячих душ. Відомо, що абсолютно всі дітки народжуються добрими, зло в  їхні душі засіваємо ми, дорослі,(батьки, вихователі і т. д.)спілкуючись  із ними.  Справа в тому, що Господь кожному із нас помістив у серце вагу, якою ми зважуємо свої вчинки та вчинки інших. Та іноді ці ваги ламаються і людина значимість своїх вчинків перебільшує, а чужих зменшує. І не дай Боже цією зіпсованою вагою зважувати вчинки рідних, сусідів, вчителів в присутності дітей! Саме тоді добро в дитячій душі замінюється злом. Адже дитина ще не здатна самостійно робити висновки, оцінювати. Саме робота в проекті, де з допомогою краси, створеної Богом - Природою, та створеною людиною - Мистецтвом, впливаю на тоненькі струни дитячої душі. Зі своїми п'ятикласниками я продовж 2008-2009 н.р. працювала в телекомунікаційних проектах "Моє місто", групою учнів 10-11класу - в проекті "Школа майбутнього". Цьогоріч - це був перший досвід - знайомство з телекомунікаційними проектами, але нам всім дуже сподобалось.  
 
Мені дуже хочеться, щоб мої вихованці були щасливими, успішними, щоб у кожного із них була мрія, яка б обов'язково здійснилась.  
 
Мені дуже хочеться, щоб мої вихованці були щасливими, успішними, щоб у кожного із них була мрія, яка б обов'язково здійснилась.  
Адже, якщо дитина зрозуміє, що своїм життям сьогодні вона створює своє завтра, тоді буде прагнути не робити зла,
+
Адже, якщо дитина зрозуміє, що своїм життям сьогодні, вона створює своє завтра, тоді буде прагнути не робити зла,
 
щоб воно ніколи бумеренгом не повернулось до свого ж автора.
 
щоб воно ніколи бумеренгом не повернулось до свого ж автора.
 
Саме тому зі своїми гуртківцями гуртка "Дизайн інтер'єру" продовж цього навчального року ми обрали проект "Український Фен-шуй",
 
Саме тому зі своїми гуртківцями гуртка "Дизайн інтер'єру" продовж цього навчального року ми обрали проект "Український Фен-шуй",
де шукали те в традиціях українців, що зробить наше життя щасливим. І саме із цим проектом хочемо взяти участь у конкурсі "Успішний виховний проект -2009".
+
де шукали те, в традиціях українців, що зробить їх життя щасливим. І саме із цим проектом хочемо взяти участь у конкурсі "Успішний виховний проект -2009". Планую на наступний навчальний рік висунути ідею проекту "Український  фен-шуй",та стати координатором проекту.

Версія за 18:41, 6 травня 2009

Я працюю із своїми вихованцями у довготривалому виховному проекті "Лікуймо наші душі зачерствілі" продовж шести років. В минулому навчальному році випустила одинадцятий клас і знову взялась за виховання п'ятикласників. Якщо хтось думає, що десятирічним діткам немає потреби лікувати душі, то я з вами не погоджуюсь. Адже саме ми, дорослі,часто стаємо причиною захворювань дитячих душ. Відомо, що абсолютно всі дітки народжуються добрими, зло в їхні душі засіваємо ми, дорослі,(батьки, вихователі і т. д.)спілкуючись із ними. Справа в тому, що Господь кожному із нас помістив у серце вагу, якою ми зважуємо свої вчинки та вчинки інших. Та іноді ці ваги ламаються і людина значимість своїх вчинків перебільшує, а чужих зменшує. І не дай Боже цією зіпсованою вагою зважувати вчинки рідних, сусідів, вчителів в присутності дітей! Саме тоді добро в дитячій душі замінюється злом. Адже дитина ще не здатна самостійно робити висновки, оцінювати. Саме робота в проекті, де з допомогою краси, створеної Богом - Природою, та створеною людиною - Мистецтвом, впливаю на тоненькі струни дитячої душі. Зі своїми п'ятикласниками я продовж 2008-2009 н.р. працювала в телекомунікаційних проектах "Моє місто", групою учнів 10-11класу - в проекті "Школа майбутнього". Цьогоріч - це був перший досвід - знайомство з телекомунікаційними проектами, але нам всім дуже сподобалось. Мені дуже хочеться, щоб мої вихованці були щасливими, успішними, щоб у кожного із них була мрія, яка б обов'язково здійснилась. Адже, якщо дитина зрозуміє, що своїм життям сьогодні, вона створює своє завтра, тоді буде прагнути не робити зла, щоб воно ніколи бумеренгом не повернулось до свого ж автора. Саме тому зі своїми гуртківцями гуртка "Дизайн інтер'єру" продовж цього навчального року ми обрали проект "Український Фен-шуй", де шукали те, в традиціях українців, що зробить їх життя щасливим. І саме із цим проектом хочемо взяти участь у конкурсі "Успішний виховний проект -2009". Планую на наступний навчальний рік висунути ідею проекту "Український фен-шуй",та стати координатором проекту.