Користувач:Keity

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 13:48, 11 серпня 2012, створена Keity (обговореннявнесок) (Опис оцінювання)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Людське щастя

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет - зарубіжна література; Другорядні - українська література, інформатика

Навчальна тема (як записано в програмі)

Л.Толстой "Анна Кореніна"

клас, вік учнів

10 клас, 16 років

Стислий опис проекту

Учні ознайомлюються з твором “Анна Кореніна” та намагаються співвіднести його із сучасним життям, розглядають вічні теми роману. Вони досліджують проблему, яка все ще є актуальною на сьогоднішній день, та співпрацюють з людьми для знаходження рішення. Вони створюють публікацію або презентацію щодо свого рішення та обмінюються нею з іншими.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Опис оцінювання

Мій план оцінювання передбачає оцінити все, що записане в розділах Плану щодо стандартів та програм та в навчальних цілях. Інструменти оцінювання, зазначені в моєму плані, чітко та ґрунтовно виявляють рівень розвитку мислення вищих рівнів та навичок 21 століття, які зазначені у цій навчальній темі. Усі види оцінювання в моєму плані сконцентровані на потребах учнів; оцінювання здійснюється впродовж всього вивчення теми; методи оцінювання забезпечують отримання дійсних і надійних даних для того, щоб сприяти поліпшенню мого викладання та навчання учнів. Формальне (з виставленням оцінок) та неформальне оцінювання; оцінювання вчителем, однолітками та само оцінювання передбачені упродовж всього навчання за темою з метою: • Виявлення навчальних потреб учнів, • Заохочення до само спрямованості у навчанні • Набуття навичок співробітництва • Відслідковування прогресу у навчанні • Перевірки розуміння і засвоєння матеріалу • Заохочення учнів до мета пізнання (знання про своє мислення) Інструменти для оцінювання кінцевого продукту або його демонстрації включають: • Критерії засвоєння змісту • Критерії оцінювання навичок мислення вищих рівнів; • Чітко виписані специфічні критерії, які визначають рівень якості; • Критерії, які можуть застосовуватися моїми учнями для порівняння фактичних результатів їх роботи з очікуваними, а також слугують для оцінювання мною кінцевого продукту. Мій інструментарій для оцінювання кінцевого продукту обґрунтовано віддає перевагу змістові порівняно з організацією, структурою та графічними елементами.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Перед початком роботи над проектом учні, навчаючись у 10 класі, готують повідомлення, людські історії, реферати з теми «Самогубство, його фактори, попереджувальні ознаки». Далі вчитель знайомить учнів з презентацією вчителя з метою усвідомлення мети, цілей, усвідомлення очікуваних результатів. Учні знайомляться з матеріалом вчителя та підручником мають можливість з’ясувати усі питання, а також учні відповідних груп отримують теми досліджень над якими будуть працювати: група №1 – «Творчій і життєвий шлях Л.Толстого»; група №2 – «Любовний трикутник в романі Анна Кореніна»; група №3 – «Міжпредметні зв'язки: зіставте бачення образу Катерини Т.Шевченком і Анни Кареніної Л.Толстим ». Далі учні за складеним сценарієм «сценаристів» компонують проект,буклет використовуючи свій пошуковий матеріал Матеріал буде презентований на загальношкільному батьківському лекторії. Після опрацювання матеріалу учні створюють презентації, буклети. Оцінці підлягають навички та вміння працювати самостійно, якість та креативне рішення створеного проекту, якість листівки. Учні з високим рівнем досягнень обирають додаткові завдання.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Левицька Катерина Леонідівна

Фах, навчальний предмет

Учитель української мови, літератури та зарубіжної літератури. Навчальний предмет - зарубіжна література

Навчальний заклад

Білоярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Амвросіївської районної ради Донецької області

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

15.06. - 10.08.2012 року

Місце проведення тренінгу

Амвросіївська ЗОШ № 5 І-ІІІ ступенів, вул. Ульянівська,40

Тренери

Нікітенко Лариса Вікторівна