Відмінності між версіями «Користувач:Desiatyryk18»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Вікі стаття)
(Вікі стаття)
Рядок 28: Рядок 28:
 
===''Вікі стаття''===
 
===''Вікі стаття''===
 
[[Творчість С. Вакарчука]]
 
[[Творчість С. Вакарчука]]
Народився у сім'ї відомого львівського науковця-фізика Івана Вакарчука. Певний час сім'я проживала на батьківщині матері Світлани Олександрівни в місті Мукачеві. В лютому 1976 повернулася до Львова, де закінчив місцеву середню школу № 4 з поглибленим вивченням англійської мови (тепер Львівська лінгвістична гімназія) зі срібною медаллю. Два роки займався у музичній школі за класом скрипки, паралельно навчаючись грі на баяні. У шкільні роки брав участь у КВК, створенні шкільного театру, активно займався баскетболом. 1990 року, після падіння «залізної завіси» Святослав здійснив поїздку до Канади (за міжнародним обміном учні зі США і Канади певний час проживали в Україні, а українські їхали туди), звідки привіз велику колекцію касет і записів рок-музики.
 
 
1991–1996 — навчався на фізичному факультеті Львівського університету (спеціалізація — теоретична фізика). Друга вища освіта — економіст-міжнародник. 1996 — вступив до аспірантури на кафедрі теоретичної фізики того ж університету.
 
 
Влітку-восени 1994 приєднався до арт-рок-гурту «Клан тиші», створеного в 1992 році у складі: Андрій Голяк (вокал), Павло Гудімов (гітара), Юрій Хусточка (бас-гітара), Денис Глінін (ударні), після того, як раніше звідти пішов Андрій Голяк; від 12 жовтня 1994 гурт взяв назву «Океан Ельзи».[2] Святослав Вакарчук став вокалістом, автором переважної більшості текстів та музики й незмінним лідером гурту.
 
 
Після закінчення університету Вакарчук міг продовжувати навчання за кордоном, але зосередився на музичній кар'єрі. У квітні 1998 гурт переїхав до Києва, де записав дебютну платівку («Там, де нас нема», 1998).
 
 
У вересні 2004 з гурту пішли басист Юрій Хусточка і клавішник Дмитро Шуров (у складі групи від 2000 року), які створили рок-гурт Esthetic Education, а також гітарист Павло Гудімов, який створив у 2005 рок-гурт Гудімов. Залишився лише ударник Денис Глінін. Після їхнього відходу Святослав пише пісню «Дякую».
 
 
Альбом «Ґлорія» (2005) було записано вже у новому складі «Океану Ельзи».
 
 
4 листопада 2008 року у Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка відбувся концерт-презентація нового музичного проекту Святослава Вакарчука «Вночі». На концерті було представлено 11 композицій, які увійшли до однойменного альбому, що складається з різноманітних за жанром, переважно джазових, пісень.[3][
 
  
 
=='''Корисні посилання:'''==
 
=='''Корисні посилання:'''==

Версія за 10:07, 27 жовтня 2017

Прізвище, ім'я, по батькові:

Десятирик Людмила Іванівна


Images123457870u6.jpg

Регіон:

Дніпропетровська область, Новомосковський район, смт Меліоративне

Місце роботи:

Меліоративна СЗШ Новомосковської районної ради Дніпропетровської області

'Посада:

Педагог-організатор, вчитель музичного мистецтва

Мій внесок

Курси на базі Меліоративної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Очна сесія 17-30 жовтня 2017 року.

Мої проекти

Мій блог

Мій сайт

Мої файли

Мій тест

Моя інтерактивна вправа

Вікі стаття

Творчість С. Вакарчука

Корисні посилання:

Міністерство освіти

Сайт моєї школи