Користувач:Дерев'яшкіна Марина Миколаївна

Матеріал з Iteach WIKI

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Дерев'яшкіна Марина Миколаївна

DSC00913.jpg


Викладач МВМПУ з предметів: технологія верстатних робіт, металорізальні верстати, основи обробки матеріалів різанням, технологія машинобудування та інші.


Освіта

Красноярський політехнічний інститут ,1987 р. інженер-механік.

Педагогічний стаж у системі ПТО: 23 роки.

Педагогічне звання: викладач вищої категорії.

Проблема

Займається проблемою: "Активізація мислення учнів та розвиток творчих здібностей на уроках спецтехнології з використанням інформаційних технологій".

Реалізація проблеми виражається в проведенні щорічних технічних конферецій, участіз учнями в конкурсах "Ярмарок ідей", "Ерудит року", "Технічна творчість молоді", "Кращий верстатник року". Створення творчих проектів: "Технологія токарної обробки", "Технологія обробки на свердлувальних верстатах", "Технологія обробки на фрезерних верстатах", "Технологія обробки на шліфувальних верстатах" та "Віртуальна механічна лабораторія".

Щорічно з учнями розробляються творчі дипломні роботи та творчі проекти.Мої учні - призери ІІ етапу VIII всеукраїнського чемпіонату по інформаційним технологіям "Екософт - 2009", всеукраїнського конкурсу юних раціоналізаторів та винахідників "Природа-людина-виробництво-екологія", конкурсу "Intel@ - навчання для мабутнього", призери конкурсу "Кращий верстатник року", "ерудит року" тощо.


Мій проект

Навчальний проект "Віртуальна лабораторія механічної орбробки"