Відмінності між версіями «Користувач:Іван Кардаш»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі)
(Опис оцінювання)
Рядок 32: Рядок 32:
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
 +
На початку проекту оцінюю готовність учнів до проблемного навчання та рівень знань анкетуванням та методом «ЗХД». Впродовж проекту діяльність учнів потрібно оцінювати на протязі всього проекту за допомогою формуючого оцінювання, це може бути оцінювання за допомогою опитувальника в Інтернет мережі, який може зробити вчитель, чи може бути зроблена форма оцінювання на листі або в електронному варіанті. Наприкінці роботи оцінювання та взаємооцінювання продукту – мультимедійних презентації  формою.
  
 
=Діяльність учнів  і вчителя=
 
=Діяльність учнів  і вчителя=

Версія за 11:07, 29 березня 2013



«Електричний струм помічник чи ворог?»

Допоміжні предмети

Хімія

Навчальна тема

Електричний струм помічник чи ворог?

Вік учнів, клас

9 клас, 14-15 років

Стислий опис проекту

Матеріал, який діти будуть вивчати за цим проектом, входить до великої теми « Електричний струм» підтеми «Електричний струм у різних середовищах» у 9 класі . Протягом цієї теми учні шукатимуть інформацію з даної теми, дізнаються, як застосовується струм у розчинах, напівпровідниках, електролітах, створять кінцеву презентацію. Учні об’єднуються у 4 групи за видами середовищ.

Повний План вивчення теми

Повний План вивчення теми [1]

Навчальні цілі

Сформувати: • розуміння, усвідомлення ролі ефективного спілкування, створення та використання різних видів спілкування: усного, письмового та за допомогою мультимедіа-засобів в різноманітних формах та в різних умовах; • вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем; • розуміння етичних/правових питань, пов’язаних з доступом до та з використанням інформації; • уміння використовувати комп’ютерні технології як інструменту для спілкування, досліджень, організації, оцінювання інформації, володіння базовим розумінням етичних/правових питань, пов’язаних з доступом та використанням інформації; • уміння адаптуватися до різних ролей та рівнів відповідальності; • усвідомлення власного розуміння навчання та своїх потреб щодо навчання; • уміння та навички продуктивної праці разом з іншими.

Опис оцінювання

На початку проекту оцінюю готовність учнів до проблемного навчання та рівень знань анкетуванням та методом «ЗХД». Впродовж проекту діяльність учнів потрібно оцінювати на протязі всього проекту за допомогою формуючого оцінювання, це може бути оцінювання за допомогою опитувальника в Інтернет мережі, який може зробити вчитель, чи може бути зроблена форма оцінювання на листі або в електронному варіанті. Наприкінці роботи оцінювання та взаємооцінювання продукту – мультимедійних презентації формою.

Діяльність учнів і вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Про мене

Мій внесок

Мої проекти

Портфоліо з теми

Мої файли

Мої закладки

ТРЕНІНГИ