Конкурс "Успішний проект". Подання матеріалів за допомогою Інтернет

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 12:59, 19 квітня 2013, створена Admin (обговореннявнесок) (Захист на Конкурс "Успішний проект". Подання матеріалів за допомогою Інтернет встановлено ([edit=sysop] (безстроково) [move=sysop] (безстроково)))

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук
Смайлик 6.gif
Ця стаття містить правила роботи на wiki.iteach.com.ua

Як зареєструвати проект для участі в конкурсі на сайті проекту

Для реєстрації Вашого проекту на сайті необхідно перейти за посиланням та заповнити реєстраційну форму.

Не забудьте помістити в реєстраційну форму посилання на вікі-сторінку Вашого проекту, яку Ви створили на цьому сайті.


Як розмістити конкурсні матеріали на вікі-сайті

Реєстрація на вікі-сайті

Для будь-яких правок та створення статей на вікі-сайті wiki.iteach.com.ua необхідно зареєструватися або представитися системі. Реєструватись на сайті потрібно лише один раз, коли Ви вперше розпочинаєте роботу в середовищі. Для того щоб коректно зробити це, необхідно знати прості правила:

  • Заповніть форму реєстрації. Для цього необхідно перейти за посиланням "Вхід/реєстрація", яке знаходиться в правому верхньому куті сторінки.
  • Оберіть для реєстрації на сайті корректний нік - ім'я, за яким Вас будуть ідентифікувати на сайті. Все, що Ви зробите на сайті, буде зареєстровано під цим іменем. Воно буде доступне усім відвідувачам сайту, тобто його зможуть побачити усі.
  • Якщо ви реєструєтесь на чужому комп'ютері, не зберігайте свій обліковий запис на комп'ютері. Для цього не позначайте віконечко з відповідним повідомленням.

Для зручності перегляньте відеоінструкцію про реєстрацію на вікі-сайті

При наступних відвідуваннях вікі-сайту перед початком роботи Вам необхідно буде авторизуватися.

Створення сторінки користувача

Тепер необхідно створити власну сторінку користувача

Ця сторінка міститиме лише ту інформацію про Вас, яка необхідна для коректної роботи користувачів сайту у багатьох випадках.

Для полегшення роботи новачкам сайту і не тільки, пропонуємо скористатись шаблоном сторінки користувача.В шаблоні містяться усі необхідні розділи. Ви можете вставити шаблон на власну сторінку і тоді Вам залишиться лише заповнити запропоновані розділи, заповнюючи які, Ви розкажете про себе.

Ви самостійно визначаєте, які саме розділи варто заповнити. Вставити шаблон дуже просто.

Ви не знаєте як саме вставити шаблон? Перегляньте відеоінструкцію та повторіть дії.

Якщо Ви захочете вставити власне фото, прочитайте як це можна зробити тут, а саме знайдіть закладку "Додавання зображень", уважно прочитайте статтю та виконайте відповідні дії.

Створення статті за допомогою шаблону

Створюючи власну сторінку, Ви навчилися використовувати шаблон для створення статті.

Тепер Вам легко буде створити сторінку, на якій Ви будете розміщати конкурсні матеріали.

Але спочатку Вам необхідно ознайомитись з правилами створення статті на вікі-сайті!!!

Існують універсальні правила для всіх вікі-сайтів, які ОБОВ'ЯЗКОВО необхідно дотримуватись, дізнатись про них Ви можете тут

Також радимо прочитати розділи "Назва статті" та "Створення статті" за цим посиланням

Тепер, коли Ви досить багато знаєте про те, як правильно необхідно називати та створбвати вікі-статтю. Розпочнемо роботу по створенню власної статті, статті Вашого конкурсного проекту.

Сторінку конкурсного проекту(блогу, відео) сторюємо теж за допомогою спеціального шаблону, який вже містить усі необхідні розділи, які вам необхідно буде лише заповнити. УВАГА!!! Починаючи з 2011 року створення статті з конкурсними матеріалами повинна обов'язково створюватись з використанням шаблонів! Також Вам необхідно пов'язати сторінку проекту(блогу, відео) з Вашою особистою сторінкою. Оберіть лишень шаблон конкурсної роботи в залежності від номінації конкурсу:

Для полегшення Вашої роботи ми знову створили для Вас відеоінструкцію і розбили її на окремі кроки, повторюючи їх, Ви без проблем створите сторінку Вашого проекту.

  • Крок 1. Створення посилання на статтю конкурсної роботи на сторінці користувача.

Весь шлях створення посилання на ще неіснуючу сторінку конкурсного проекту Ви знайдете у відеоінструкції. Є тільки кілька важливих деталей. Назва Вашої статті з конкурсними матеріалами повинна починатися словом "Проект" або "Навчальне відео" або "Навчальний блог". Наприклад, "Проект Фізика навколо нас", або Навчальний проект З надією і повагою до нащадків, або Блог проекту Хімікус-Цікавікус. Назву самого проекту(блогу, відео) брати в лапки не треба!!!

Перегляньте відеоінструкцію

  • Крок 2. Створення сторінки конкурсної роботи з використанням шаблону. Заповнення розділів статті.

На відміну від особистої сторінки користувача, усі розділи статті конкурсної роботи необхідно заповнити.

Пнерегляньте відеоінструкцію

  • Крок 3. Розміщення посилань на конкурсні матеріали, розміщені на інших Інтернет-сервісах

Для того, щоб члени журі та всі бажаючі, могли достойно оцінити Ваш проект(блог, відео) та побачити усі його переваги необхідно продемонструвати учнівські роботи, дидактичні та методичні матеріали, які використовувались та були створені в процесі роботи в проекті(блозі, відео) усіма його учасниками.

Ви самостійно визначаєте, які саме і скільки таких матеріалів необхідно продемонструвати.

У вікі-статті з конкурсними матеріалами Ви розміщаєте посилання на будь-які Інтернет-сервіси, де розміщено приклади.

Ви можете подивитись, як саме це зробили Ваші попередники, учасники конкурса в попередні роки.

  • Крок 4. Внесення правок, доповнень в зміст статті.

Стаття з конкурсними матеріалами може Вами доповнюватись та правитись.

Але будь-які зміни сторінки після дати завершення прийому конкурсних робіт (після 30 грудня) членами журі враховуватись не будуть!

Додавання категорії

Будь-яка стаття на вікі-сайті повинна мати категорію, за допомогою саме категорій легше структурувати всі статті, а значить знайти потрібну статтю або групу статей, що містять споріднену інформацію. Додавання категорії обов'язкова і дуже відповідальна процедура. Існують правила категоризації вікі-статей. Ознайомтесь з ними скориставшись посиланням

Як Ви вже знаєте, статті може мати кілька категорії. Саме такою буде і Ваша стаття з конкурсними матеріалами, що містить опис проекту (блогу, відео) та матеріали пов'язані з ним. А саме, обов'язково Ваша стаття повинна містити категорії "Конкурс "Успішний проект" та "Банк проектів". Ще одну або кілька категорій Ви визначите та зможете додати, в залежності від того, який шкільний предмет або предмети стали ключовими у проекті (блозі, відео).

Для зручності перегляньте відеоінструкцію.

Тепер додайте категорії до Власної статті.

Створення посилання на конкурсну статтю

Коли Ви завершите розміщення матеріалів на конкурсній сторінці проекту(блогу, відео), необхідно зробити її видимою та легкодоступною для членів журі конкурсу та всіх, хто захоче ознайомитись з нею. Для цього необхідно зробити внутрішнє посилання на вашу конкурсну статтю "проекти учасників" на сторінці коркурсу. Подивіться, як це зробили Ваші попередники.А тепер спробуйте самостійно, для цього:

  • скопіюйте назву вашої статті
  • перейдіть на сторінку "проекти учасників..." з сторінки конкурсу "Успішний проект"
  • перейдіть в режим редагування сторінки
  • вставте назву вашої статті, виділіть її правою кнопкою миші та натисніть кнопку "внутрішнє посилання" на панелі інструментів або візьміть назву Вашої статті в подвійні квадратні дужки
  • після цього Ви можете додати коротку інформацію про Вас та Ваш проект(відео, блог) (не більше 1-2 рядочків)
  • перегляньте отриманий результат скориставшись кнопкою "Попередній перегляд". Якщо результат Вас задовільняє, натисніть кнопку "Зберегти сторінку"

Якщо щось не виходить

Якщо у Вас щось не виходить, завжди можна скористатить допомогою. Самостійно знайти помилку та виправити її можна за допомогою корисних посилань:

Також можна попросити допомоги у адміністратора сайту. Для цього необхідно написати про свою проблему на сторінці обговорення адміністратора.


Бажаємо успіху та перемоги у конкурсі!!!