Відмінності між версіями «Зимові свята та традиції у Франції та Україні»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Вік учнів, клас)
(Опис оцінювання)
Рядок 23: Рядок 23:
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
 +
Оцінювання результатів асоціативного моделювання, вибору ключових слів для формування визначення поняття, результату виконання творчих завдань з розвитку критичного мислення, моделювання тестового завдання, вирішення проблемної ситуації в цілому дозволяє визначити рівень сформованості здатності учнів до асоціативного мислення,визначення головних аспектів досліджуваних явищ та процесів, алгоритмізації власних дій, творчої самореалізації мовним засобами, здійснення компаративного аналізу  мистецьких надбань, емоційно- ціннісного сприйняття оточення. Разом з тим оптимально забезпечуються  умови включення учнів в процес цілепокладання, визначення мети та прогнозування проблемності навчально - пошукової та творчої діяльності на уроці. При роботі в групах здійснюється само та взаємоконтроль навчально-пошукової діяльності за усними відповідями учнів  Наприкінці проекту оцінюються результати творчої діяльності на основі проведеного дослідження. Оцінюються комунікативні вміння, вправність учнів щодо підготовки комп’ютерних презентацій, соціальна та особистісна компетентність.
  
 
=Діяльність учнів  і вчителя=
 
=Діяльність учнів  і вчителя=

Версія за 21:16, 14 червня 2013



Назва проекту

Зимові свята та традиції у Франції та Україні

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Французька мова, тема «Свята та традиції»

Навчальна тема

«Свята та традиції»

Вік учнів, клас

6 клас, 11- 12років

Повний План вивчення теми

План вивчення теми [1] План впровадження теми [2]

Навчальні цілі

Закріплення вивченого з теми «Свята та традиції», розвиток навичок письма та читання з теми, розвиток навичок монологічного та діалогічного мовлення з теми, створення презентації про святкування Різдва, отримання додаткових знань з країнознавства,обговорення діяльності у групах, аналіз та самоаналіз.

Опис оцінювання

Оцінювання результатів асоціативного моделювання, вибору ключових слів для формування визначення поняття, результату виконання творчих завдань з розвитку критичного мислення, моделювання тестового завдання, вирішення проблемної ситуації в цілому дозволяє визначити рівень сформованості здатності учнів до асоціативного мислення,визначення головних аспектів досліджуваних явищ та процесів, алгоритмізації власних дій, творчої самореалізації мовним засобами, здійснення компаративного аналізу мистецьких надбань, емоційно- ціннісного сприйняття оточення. Разом з тим оптимально забезпечуються умови включення учнів в процес цілепокладання, визначення мети та прогнозування проблемності навчально - пошукової та творчої діяльності на уроці. При роботі в групах здійснюється само та взаємоконтроль навчально-пошукової діяльності за усними відповідями учнів Наприкінці проекту оцінюються результати творчої діяльності на основі проведеного дослідження. Оцінюються комунікативні вміння, вправність учнів щодо підготовки комп’ютерних презентацій, соціальна та особистісна компетентність.

Діяльність учнів і вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Про мене

Мій внесок

Мої проекти

Портфоліо з теми

Мої файли

Мої закладки

ТРЕНІНГИ