Захист навколишнього середовища

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 16:48, 4 вересня 2012, створена Ляшенко (обговореннявнесок) (Відомості про тренінг)

Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Захист навколишнього середовища

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова

Навчальна тема (як записано в програмі)

Навколишнє середовище

Вік учнів, клас

14-15 РОКІВ,9 клас

Стислий опис проекту

При виконанні данного проекту учні об’єднуються в малі групи та виконують пошукову, дослідницьку та демонстраційну роботу.Учитель пропонує тему проекту,ключові питання проекту .На протязі виконання роботи вчитель здійснює контроль над роботою дітей(за допомогою тестів,самооцінювання,взаємоперевірки ).Результатом проекту має бути засвоєння учнями навчального матеріалу згідно з навчальними програмами та Державними освітніми стандартами.

Повний План вивчення теми

https://docs.google.com/document/d/1OIbZRwuTDAS2Rei-oCqjDeEb0_y4igCVeJdmDXVKGhk/edit

Навчальні цілі

Навчаться організовувати та використовувати матеріал для спрямованого вивчення мови; використовувати лінгвістичну і контекстуальну здогадку, опираючись на сюжетну лінію чи; отримаютьпрактичнінавички вести групове обговорення без опори на зразок, використовуючи аргументацію ,переконання .Вміти використовувати отримані навички в повсякденному житті.

Опис оцінювання

Напочатку виконання проекту учніз найомляться з презентацією вчителя, дізнаються над яким питаннямїм доведеться працювати, яким чином потрібно буде об‘єднатись в групи та як їх робота буде оцінена. За допомогою вчителя учні відповідають на питання тесту та заповнюють таблицю ЗХД для з‘ясування рівня знань та пробілів у навчанні, які потрібно закрити в процесі виконання проекту. Після чого групи учнів обговорюють план дій на майбутнє та за допомогою вчителя намагаються правильно його оформити та розподілити ролі і час виконання окремих питань. Щотижня проводиться оцінювання знань, вмінь та навичок учнів за допомогою усного опитування, анкетування та учні доповнюютьтаблицю ЗХД. Учитель здійснює за необхідності коригуючу роботу та допомагає учням йти правильним шляхом.Під час роботи групи обмінюються набутим досвідом, консультуються з учителем та людьми, які займалися цією проблемою раніше. Здійснюють аналіз власних досягнень та досягнень кожноїгрупи. По закінченню проекту учні складають тест зі знань програмного матеріалу. Захищають свій проект та роблять публікацію на веб-сайті. Оцінювання цих видівр оботи проводиться завдяки формам оцінювання публікації, презентації. Після чого вчителем підбивається підсумок виконаної роботи і всі учасники проекту отримують остаточні оцінки.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Урок 1 На початку проекту вчитель показує презентацію,проводить опитування з метою визначення Навчальних потреб учнів. З’ясувати навчальних потреб учнів буде здійснюватись на основі тестування,використання таблиць ЗХД ,презентаціявчителя Учням пропонується заповнити таблицю «ЗХД».Кожнагрупа складає орієнтовний план пеалізації проекту .Кожнагрупа Здійснюєпошукінформації (статей, малюнків ,та відеоматеріалів)в Інтернеті (учнямнадається форма оцінювання сайту),бібліотеці,газетах та журналах відповідно до обраної теми. УРОК 2 Учні 1 групи ,якіпрацювали над питаннями -What is ecology? -Why is the protection of animals important? Демонструють текст на аудіювання про зникаючи види тварин,надають завдання: Completethesentences, гру «GuesstheAnimal”, заповнення таблиці;роботу з картинками на повторення PassiveVoice. Учні роблять висновок про захист зникаючих видів тварин в навколишньому середовищі . Далі вчитель проводить самостійну роботу з формами оцінювання(само-та взаємооцінювання),заповнюється контрольний опис прогресу роботи . Учні звітують про виконання проекту. УРОК 3 Учні 2 групи працюють над такими питаннями: -Why has littering become the issueof current importance ,especiallyin big cities? -Why do people cut down forest? -What do you know about the Ozone Hole? Учні демонструють проблему забруднення навколишнього середовища за текстами з різними видами завдань(complete the sentences with the words from the bop, rewrite the sentences using passive structures заповнення картинок:Decide what king of pollution the following things can cause ) Учні класу за допомогою учнів відповідальної групи розв’язують завдання .Далі вчитель проводить самостійну роботу з формами оцінювання(само-тавзаємооцінювання), заповнюється контрольний опис прогресу

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ляшенко Людмила Валентинівна

Фах, навчальний предмет

учитель англійської мови

Навчальний заклад

ЗОШ І-ІІІ ступенів№10

Місто\село, район, область

М.Новогродівка

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

серпень 2012

Місце проведення тренінгу

м.Новогродівка,вул.О.Кошового,38

Тренери

Кушнаренко Ірина Миколаївна