Відмінності між версіями «Вікі-сторінку проекту "Моя професійна кар'єра: шлях до успіху"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Результати дослідження)
(Висновки)
 
(не показано 7 проміжних версій цього учасника)
Рядок 9: Рядок 9:
 
==Автори проекту==
 
==Автори проекту==
 
Учні 9 класу:
 
Учні 9 класу:
Сергєєв Євген
+
Сергєєв Євген,
Фисун Антон
+
Фисун Антон,
Ревуцька Катерина
+
Ревуцька Катерина,
 
Сидоренко Анна
 
Сидоренко Анна
  
 
==Тема дослідження==
 
==Тема дослідження==
Економічна доцільність професій: теоретичний чи практичний аспект?
+
Економічна доцільність професій.
  
 
==Проблема дослідження==
 
==Проблема дослідження==
 +
Економічна доцільність професій: теоретичний чи практичний аспект?
  
 
==Гіпотеза дослідження==
 
==Гіпотеза дослідження==
Рядок 24: Рядок 25:
  
 
==Мета дослідження==
 
==Мета дослідження==
Опрацювати норми трудового права та інших [https://docs.google.com/document/d/16O9FrhtKs4lQA5PXx4IGkHRUuDCKy0YE28N4moOqXqs/edit?usp=sharing нормативних документів] щодо працевлаштування. Провести дослідження щодо економічної доцільності професій. Визначитися із майбутньої /найбільш привабливої/ професією із урахуванням власних інтересів та усвідомленням власних  мотивів, окреслити шляхи та конкретні кроки побудови професійної кар’єри (скласти [https://docs.google.com/document/d/1CuSaquHTP4uxZYIGmi6c9lZrZwuKNjvvmobTxt91x-g/edit?usp=sharing професійний план])
+
Ми маємо проаналізувати норми трудового права та інших [https://docs.google.com/document/d/16O9FrhtKs4lQA5PXx4IGkHRUuDCKy0YE28N4moOqXqs/edit?usp=sharing нормативних документів] щодо працевлаштування. Провести дослідження з проблеми: "Економічної доцільності професій". Взяти участь у професійній самодіагностиці. Визначитися із майбутньої /найбільш привабливої/ професією із урахуванням власних інтересів. Окреслити шляхи та конкретні кроки побудови професійної кар’єри згідно з чинним законодавством (скласти [https://docs.google.com/document/d/1CuSaquHTP4uxZYIGmi6c9lZrZwuKNjvvmobTxt91x-g/edit?usp=sharing професійний план])
  
 
==Результати дослідження==
 
==Результати дослідження==
Рядок 31: Рядок 32:
  
 
==Висновки==
 
==Висновки==
 +
У ході роботи над проектом ми зібрали аналітичну інформацію, опитали експертів із питань працевлаштування, систематизували та узагальнили матеріали дослідження та прийшли до висновків, що підтверджують нашу гіпотезу, а саме: у виборі професії слід керуватися не престижністю, а попитом на ранку  праці. У сучасному світі для успішної кар'єри  важлива безперервна освіта в професійні сфері
  
 
==Корисні ресурси==
 
==Корисні ресурси==
  
[[Категорія: Шаблони]]
+
http://www.eycb.coe.int/
 +
http://rada.gov.ua,
 +
http://www.gurt.org.ua/,
 +
http://ukrcivnet.iatp.kiev.ua/,
 +
http://www.auc.org.ua/,
 +
http://doba.lviv.ua/,
 +
http://www.unkmo.org.ua/,
 +
http://pravo.eup.ru/,
 +
http://www.compass.org.ua/,
 +
http://trud.gov.ua.

Поточна версія на 12:58, 28 січня 2014



Назва проекту

«Моя професійна кар’єра: шлях до успіху»

Автори проекту

Учні 9 класу: Сергєєв Євген, Фисун Антон, Ревуцька Катерина, Сидоренко Анна

Тема дослідження

Економічна доцільність професій.

Проблема дослідження

Економічна доцільність професій: теоретичний чи практичний аспект?

Гіпотеза дослідження

У виборі професії слід керуватися не престижністю, а попитом на ранку праці. У сучасному світі для успішної кар'єри важлива безперервна освіта в професійні сфері

Мета дослідження

Ми маємо проаналізувати норми трудового права та інших нормативних документів щодо працевлаштування. Провести дослідження з проблеми: "Економічної доцільності професій". Взяти участь у професійній самодіагностиці. Визначитися із майбутньої /найбільш привабливої/ професією із урахуванням власних інтересів. Окреслити шляхи та конкретні кроки побудови професійної кар’єри згідно з чинним законодавством (скласти професійний план)

Результати дослідження

Із результатами нашої роботи Ви можете ознайомитися на нашому блозі, де розміщено публікації з проблеми, дослідження, наші враження протягом роботи над проектом та заключна презентація.

Висновки

У ході роботи над проектом ми зібрали аналітичну інформацію, опитали експертів із питань працевлаштування, систематизували та узагальнили матеріали дослідження та прийшли до висновків, що підтверджують нашу гіпотезу, а саме: у виборі професії слід керуватися не престижністю, а попитом на ранку праці. У сучасному світі для успішної кар'єри важлива безперервна освіта в професійні сфері

Корисні ресурси

http://www.eycb.coe.int/ http://rada.gov.ua, http://www.gurt.org.ua/, http://ukrcivnet.iatp.kiev.ua/, http://www.auc.org.ua/, http://doba.lviv.ua/, http://www.unkmo.org.ua/, http://pravo.eup.ru/, http://www.compass.org.ua/, http://trud.gov.ua.