Вікі-стаття з теми "Догляд за кімнатними рослинами

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 09:21, 13 вересня 2012, створена Володимир Вус (обговореннявнесок) (Гіпотеза дослідження)

Перейти до: Навігація, пошукНазва проекту

Догляд за кімнатними рослинами.

Автори проекту

Учні 3 - Б класу

Тема дослідження

Учні будуть спостерігати за ростом рослин, записувати дані в журнал спостережень. Даний проект поєднує чимало проблем, пов’язаних не лише із навчальним предметом. Під час роботи над проектом учні початкових класів заглибляться в проблеми зв’язані з географією та історією і місцем походження і кліматичними умовами росту окремих рослин, її особистої відповідальності як за власне здоров’я та здоров’я інших людей. Під час роботи над проектом учні познайомляться із результатами досліджень з чинниками, які впливають на ріс і розвиток рослин, систематизували причини, які приводять до зниження росту рослин чи навіть їх загибелі, визначать фактори, які допомагають ефективно вирощувати здорові кімнатні рослини. Окрім цього, робота над проектом сприятиме формуванню у школярів розвитку естетичних цінностей, любові до природи рідного краю, виробленню бажання самостійно систематично доглядати за кімнатними рослинами.

Проблема дослідження

Давайте припустимо, який вигляд будуть мати квіти якщо їх поливати 1 раз на тиждень, 1 раз на два тижні та 1 раз на місяць.

Нас цікавить, яким буде кінцевий результат.Який саме вигляд матимуть квіти після такого поливу.

Гіпотеза дослідження

Давайте припустимо, який вигляд будуть мати квіти коли їх будемо поливати 1 раз на тиждень,1 раз на два тижні, 1 раз на місяць. Яким саме буде їх вигляд.

Мета дослідження

Ми повинні дослідити вплив різних чинників і зовнішнього середовища на ріст і розвиток кімнатних рослин. Ми переконаємося як освітлення частота поливів та наявність повітря впливають на розвиток і життя рослин. Ми повинні в цьому переконатися самі.

Результати дослідження

Висновки

Корисні ресурси