"Здоров'я — найцінніший скарб"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 20:49, 21 серпня 2012, створена 1973ruslana (обговореннявнесок) (Повний План вивчення теми)

Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

Здоров'я — найцінніший скарб.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет: англійська мова Інші навчальні предмети: основи здоров’я, природознавство

Навчальна тема (як записано в програмі)

Тема. Охорона здоров’я (відвідування лікаря, симптоми захворювань)

Вік учнів, клас

Клас 7. вік учнів:12 – 13 років

Стислий опис

Проект розрахований на розвиток особистості, формування його основних компетенцій: соціальна зрілість, володіння комунікативними навичками, інформаційні компетентності, здатність до саморозвитку, презентаційні вміння. Проект проводиться у формі науково-практичної конференції. У класі формуються групи:

Спортсмени– повинні довести, що рух– це якісне життя;

Лікарі – повинні довести, що безпечне відношення до організму – руйнує життя;

Волонтери– повинні привести приклади соціально-спрямованого руху на поліпшення здоров'я нації.

Знання конструкцій there is, there are, правил постановки речень в англійській мові, володіння Present Simple, знання щодо транскрипції в англійській мові.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження теми

заявка на участие

Навчальні цілі

Проект спрямований на формування навичок мислення високого рівня, а також навчити учнів використовувати набуті знання та навички на практиці.

— уважно стежити за презентованою інформацією;

— усвідомлювати мету поставленого завдання;

— ефективно співпрацювати під час парної та групової роботи;

— активно застосовувати мову, що вивчається;

— використовувати адекватні матеріали для самостійного вивчення;

— знаходити, розуміти і при необхідності передавати нову інформацію.

Опис оцінювання

Система оцінювання: Оцінювання відбувається за рейтинговою шкалою шляхом опитування, шляхом набору балів. Контроль роботи учнів над проектом ведеться за допомогою контрольних списків. Підсумкова оцінка виставляється за середнім балом всіх форм роботи. До інструментарію оцінювання входять: контрольні списки - на протязі всього проекту, форми оцінювання - на протязі всього проекту, тести – на останньому етапі. Будуть оцінюватись: ведення щоденника – на останньому етапі, портфоліо учня - на останньому етапі, робота в команді - на протязі всього проекту, представлення та захист роботи – на останньому етапі, рівень самоосвітньої роботи учня – впродовж проекту, мультимедійна презентація команди – на останньому етапі.

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання. Вже на першому уроці вчитель пояснює критерії оцінювання, надає учням інструкції щодо конкретних кроків які вони мають зробити щоб отримати високий бал. Вчитель завжди уважно слухає відповідь і у разі потреби конспектує помилки, а після закінчення відповіді учня - виправляє помилки. Після цього ставить приблизний бал, таким чином надає змогу учню доповнювати протягом уроку і покращити свою оцінку. При виставленні оцінки за урок вчитель звертає увагу на знання граматики, на правильну вимову, на вміння змістовно передати свою думку до тієї чи іншої теми, а також на творчі здібності, які були використані. Прослухав одного учня, може бути проведена дискусія з іншими, які теж мають що сказати. Ті хто доповнює щось протягом уроку, отримують додаткові бали. Наприкінці уроку вчитель оголошує оцінку кожного. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за презентацію, знання нових лексичних одиниць, граматики,і за творчу діяльність.

Діяльність учнів

1 урок. Тема « »

Організаційна робота. На першому уроці відбувається ознайомлення учнів з темою проекту, організацією сумісної роботи над проектом, вчитель об’єднує учнів у групи, та кожній групі ставить проблемне запитання над яким буде працювати група на протязі всього проекту. Також оголошуються мета, завдання та кінцевий результат якого повинні досягти учні, форми роботи на уроках та у самостійній діяльності. Знайомство та вимоги до портфоліо учня. Обговорення самоосвітньої роботи учня і приведення усної презентації дослідницької роботи групи.


2 урок.



3 урок.


Мозкова атака.


5 та 6 уроки. Захист робіт груп.

Кожна з груп доводять висновки зроблені ними під час роботи над проектом. Під час захисту роботи використовують підготовлену наочність, схеми, діаграми, супроводжуючи виступ мультимедійною презентацією. На шостому уроці вчитель виставляє середній бал за всі форми роботи учнів в ході проекту.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Icупова Елла В'ячеславівна

Фах, навчальний предмет

учитель англійської мови

Навчальний заклад

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Маріупольської міської ради Донецької області»

Місто\село, район, область

м. Маріуполь

Контактні дані

ehllaisupva@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

07.08 – 14.08 2012

Місце провведення тренінгу

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Маріупольської міської ради Донецької області»

м. Маріуполь

Тренери

Іванова О.Л., Щуренко О.В.