Проблеми за проектом "Ромео і Джульєтта"
У чому проблема?
Насильство щодо дітей і підлітків, і знаходиться поза контролем
Стаття в The Philadelphia Inquirer (США) повідомилиа, що насильство в школах, скоротилося за останні 10 років, але воно все ще дуже високе.
У 2002 році близько 659000 насильницьких злочинів були скоєні за участю учнів у школі ...
За самі тяжкі злочини із застосуванням насильства без смертельних результатів, згвалтувань, розбійних нападів і грабежів - рівень злочинності був нижчим, в школі ...
Кожний рік в період з 1992 по 2002 рік.
Що часто викликає, або приводить до насильства починається як "просто" подражнити когось, зі знущань, образ. Дослідники у різних школах звернули пильну увагу на можливий зв'язок між знущаннями і більшим насильством. Джерело: Фонд сім'ї Кайзер "Говоріть з дітьми про складні питання", як повідомляє CNN
"У 1998 році дослідження учнів у класах від 6 до 10 від Національного інституту здоров'я дитини і розвитку людини визначено як знущання , яке має на меті заподіяти шкоду або порушити психологічне здоров"я людини. Залякування може бути фізичним (побиття), словесні образи (дражнити, обзивати) або психологічні"
(http://www.peace.ca/bullyorvictim.htm)
За даними Центру у справах дітей та сім'ї в рамках системи правосуддя, "Жертви знущань зазвичай дуже нещасним дітям, які страждають від страху, неспокою і низької самооцінки в результаті їх залякування. Вони можуть спробувати уникнути школи, і, щоб уникнути соціальної взаємодії, в спробі уникнути знущань. Деякі жертви знущань настільки засмучені, що вони роблять або намагаються вчинити самогубство ".
Залякування, образи, - це є проблемою в школі?
Останній з наших результатів опитування про те, що ці види знущань є великою проблемою в школі
Відгукнулися -276 учнів і викладачів .
Ми повинні щось зробити, щоб зупинити безглузде насильство і негативний клімат в нашій школі. Ми можемо змінити ситуацію.
Зв'язуйтеся з нами та візьміть участь в нашому опитуванні
або скористайтеся електронною поштою нашого спонсора на SAVe на washington.edu.
Повернутися на домашню сторінку проекту "Виступаємо проти насильства"