Портфоліо з теми "Світовий океан основа життя"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

Світовий океан - основа життя.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

географія

Навчальна тема (як записано в програмі)

Вік учнів, клас

7 клас,12-13 років

Стислий опис

На початку проекту перед учнями учитель презентує тему[1] На перших кроках проекту учні знайомляться з характеристиками навколишнього середовища, в якому може жити людина. Надалі, вивчаючи тему «Океани» з географії, учні виділяють ті властивості кожного океану, які задовольняють життєвим умовам людини. По закінчені теми, виконуючи практичну роботу, учні порівнюють всі характеристики й властивості океанів та визначають той океан, який найкраще пристосований для підводного життя людини. Результати роботи над проектом представляють на учнівській конференції.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми[2]

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учащиеся по окончанию проекта знают о гидросфере, Мировом океане, поверхностных водах суши, воде в воздухе, малом и большом круговороте воды; значение понятий: море, окраинные и внутренние моря, проливы, заливы. умеют работать в парах, с учебником, картами и рисунками учебника, с картами атласа; учащимся прививается культура работы на уроке в парах и группах, повышается их интерес к творческому поиску на уроке, к предмету; при этом их знания о круговороте воды опираются на природоведческую подготовку, полученную в начальной школе; развивается понимание единства мира, где большинство явлений взаимосвязаны и взаимозависимы.

Учень: називає: етапи дослідження океану ; характерні риси природи Океанії; наводить приклади: форм рельєфу дна, течій, представників органічного світу; пояснює: властивості водних мас та морські течії; особливості рельєфу дна та характерні риси клімату океану; визначає: своєрідність органічного світу; багатства океану; виділяє: основні джерела й шляхи забруднення океанічних вод; порівнює: властивості водних мас різних частин океану; оцінює: значення океану як найбільшого океану Землі; показує на карті: об’єкти географічної номенклатури.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

На початку проекту для визначення навчальних потреб учнів застосовується мозковий штурм, в якому використовується концептуальна карта. Впродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Із самого початку роботи над проектами учні використовують рефлексію, контрольний список для презентації, форму оцінювання для вікі або контрольний список для блогу, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб проаналізувати своє навчання відслідковувати успіхи та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем щотижня на основі спостережень та перегляду письмових щоденників, журналів ходу проекту. Наприкінці роботи над проектом учні оцінюють за допомогою форм оцінювання електронних продуктів, щоб допомогти здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевих презентацій.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Презентація учнів [3]

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Голуб Любов Іванівна

Фах, навчальний предмет

учитель географії,географія

Навчальний заклад

Донецький профільний ліцей №135

Місто\село, район, область

м.Донецьк,Будьоннівський,Донецька

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

серпень 2012рік

Місце проведення тренінгу

Донецький профільний ліцей №135

Тренери

Яценко Олена Володимирівна