Портфоліо Яворського Івана з теми "Створення шкільного природничого музею"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Створення шкільного природничого музею


[Презентація ідей проекту]

[Публікація]

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія, технології, історія

Навчальна тема (як записано в програмі)

Предмет географія

Вік учнів, клас

Кпаси-5-10

Стислий опис

На базі музейної експозиції проводити уроки на яких вивчаються мінерали та гірські породи(6-7-8)класи,корисні копалини-6-9класи.Формування планети Земля та її рельєфу -6-7класи.Зоряне небо та основи навігації-6 клас.Поєднати знання учнів отриманих на уроках географії,фізики,хімії та біології у єдине ціле,виробляти системний світогляд.

Повний План вивчення теми

[План вивчення теми]

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Пріоритетними напрямками музейної діяльності в школі-це активізація пізнавальної діяльності учнів,вироблення умінь та навиків самостійної роботи та синтезувати отримані знання у єдине ціле.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

. Процес оцінювання проводиться у три етапи: на початку проекту, впродовж роботи над проектом, наприкінці роботи над проектом. На початку проекту використовуємо метод анкетування, використовуючи як інструмент організаційну діаграму та таблицю ЗХД, а також можна використати і тестування. Саме оцінювання проводиться після прослуховування та обговорення презентації. Оцінювання учнівських робіт впродовж роботи над проектом здійснюється за відповідними формами оцінювання. Тут можна використати форму оцінювання вікі сайтів. Упродовж виконання учнями роботи можна використати контрольний список для вікі сайту, за допомогою якого можемо фіксувати виконані

[Оцінювання]

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

За допомогою вступної презентації ми показуємо учням для чого необхідно створити шкільний природничий музей Вчитель оголошує тему, а також ключове, тематичні та змістові питання, формулює життєву ситуацію згідно малюнка на слайді а також пропонує учням дати відповіді на запитання за методом ЗХД та організаційними діаграмами на листах паперу. У процесі перегляду презентації учні записують ключове, тематичні та змістові питання, замальовують малюнок. Після команди вчителя виконують завдання за ЗХД та організаційними діаграмами на листах паперу. Щодо обговорення питань, вони можуть або задавати запитання вчителю, або давати відповіді на навідні вчительські запитання. Учні працюють малими групами 3-5 осіб, залежно від кількості у класі (групі) поділ на групи доцільно проводити так, щоб у групі були учні з різним рівнем знань, умінь та навичок. Для забезпечення виконання учнями проекту необхідний постійний доступ до мережі у процесі якого вчитель ставить перед учнями завдання для пошуку інформації (можливо і ресурсів) необхідної для досягнення цілей проекту. Учні шукають інформацію, на запропонованих вчителем сайтах, або на сайтах які знайдуть самостійно. Правда сайти які знаходять, ще й оцінюють за допомогою оцінювальників. У процесі роботи учні повинні дотримуватись законів про авторські права. У процесі вивчення теми учні 3 та 4 групи роблять опитування про доцільність створення природничого музею в школі. Після збору необхідної інформації учні узагальнену інформацію викладають на вікісайті. Впродовж виконання роботи вчитель перевіряє процес виконання учнями завдань ставлячи відмітки про їх наявність і виконання у контрольному списку, а у формі оцінювання відповідно вагу (бал) виконаного елемента роботи.


Вікі стаття учня

[Опитувальник]

[Діаграма]

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Яворський Іван Михайлович

Фах, навчальний предмет

Вчитель географії

Навчальний заклад

Делятинський НВК

Місто\село, район, область

смт. Делятин, Надвірнянський район, Івано -франківська область

Контактні дані

03475 - 4-31-63

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

05.06.2012 - 12.06.2012

Місце проведення тренінгу

Делятинський МНВК

Тренери

Поліщук Артур Петрович