Портфоліо Нагірняк Б.Б. з теми " Альтернативні джерела енергії" джерела енергії" "
Зміст
Назва навчальної теми
Альтернативні джерела енергії [1]
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Фізика
Екологія,
інформатика,
Географія.
Навчальна тема (як записано в програмі)
Виробництв,передавання та використання енергії електричного струму.
Вік учнів, клас
17 років, 11 клас
Стислий опис
Даний проект з фізики для учнів 11 класу.
На початку створено публікацію для представлення особливостей методу проектів. [2]
Учні створюють Опитувальник [3] проводять опитування між учнями 11 класів та результат оформлюють у вигляді діаграми. Вчитель проводить оцінювання навчальних потреб учнів методом З-Х-Я-Д, демонструє вступну презентацію ідей проекту, обговорює її з усім класом. Доводить до відома учнів список використаних джерел. Вчитель оформляє дозволи батьків на використання учнями Інтернету [4]. Учні користуються Інтернетом при знаходженні інформації про вибрані споруди, при створенні презентації. яку можна переглянути в мережі. За допомогою створених форм оцінювання вчитель оцінює учнівські роботи. [5]
Учитель створює документ для поточного оцінювання учнів, враховуючи самоспрямування процесів мислення, та оцінює роботу учнів на даному етапі. Вчитель здійснює корекцію плану впровадження проекту в навчально-виховному процесі закладу. А також на даному етапі створено документ для фасилітації [6] та інструкцію [7].
В ході реалізації проекту учні досліджують найвидатніші архітектурні споруди нашої місцевості, їхню роль в історії та значення для майбутніх поколінь.
Повний План вивчення теми
Навчальні цілі
Учні повинні знати про різні типи електростанцій,принцип їхньої дії,енергетичні перетворення;аналізувати,порівнювати,робити самостійно висновки,працювати з науковою літературою,вміти працювати в колективі
Опис оцінювання
Оцінювання методом З-Х-Я-Д [9]
Діяльність учнів
Проект здійснюється з учнями 11 класу. Основною метою проекту є ознайомлення школярів з різними типами електростанцій,продовжувати формувати вміння аналізувати,робити самостійно висновки,виховувати економічне й екологічне мислення .
В ході реалізації проекту учні збирають матеріал про такі відновлювальні джерела енергії,які могли б замінити малоефективні теплові джерела,були невичерпними і не забруднювали навколишнє середовище,обгрунтовувати і відстоювати власну точку зору.
, Учні удосконалюють зв’язне мовлення, вчаться виконувати графічні документи за допомогою комп’ютерних засобів і показують результати у презентації.
Учні створють Wiki сторінку.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Нагірняк Богдан.
Фах, навчальний предмет
Вчитель фізики та інформатики
Навчальний заклад
Пуківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Місто\село, район, область
с. Пуків, Рогатинський р-н,
Івано-Франківська обл.
Контактні дані
Електр. адреса
nagirniak.gmail.com
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
5 -9 червня 2012 р.
Місце провведення тренінгу
Рогатинська СЗОШ №1 ==Тренер
Долішна Маряна Миронівна