Портфоліо Гуцалюк Жанни Андріївни з теми "Розмноження та розвиток рослин"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Розмноження та розвиток рослин

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія, географія, інформатика

Навчальна тема (як записано в програмі)

Розмноження та розвиток рослин

Вік учнів, клас

12-13,7 клас

Стислий опис

В роботі над проектом учні знайомляться з нестатевим розмноженням, його видами, вегетативним розмноженням, статевим розмноженням, будовою та різноманітністю квіток. Учні створять презентації, реферати.

Повний План вивчення теми

план проекту [1] план впровадження проекту[2]

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Участь в Проекті допоможе сформувати уявлення про предмет вивчення біології. Учні ознайомляться:з видами розмноження рослин,частинами квітки, способами запилення та способами поширення насінини і плодів.Учні навчаються створювати мультимедійні презентації, кросворди, вчаться демонструвати набуті знання за допомогою презентації,розвивають навички роботи в группах та навички роботи з комп’ютером. Проект спрямований на виховання інтересу до вивчення предмету. Проект сприяє саморозвитку та прояву індивідуальності.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

На початку проекту відбувається попереднє оцінювання знань учнів за допомогою таблиці.[3] На протязі проекту вчитель спостерігає роботу груп надаючи при необхідності необхідну допомогу ( усні консультації). Під час захисту проектів відбувається оцінювання презентації[4], дотримання необхідних умов складання та етапів розкриття питань. В групах відбувається самооцінювання. Учні з самого початку роботи над проектами використовують: -підручники,інтернет ресурси, додаткову літературу. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за презентацію,реферат.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Вчитель перевіряє знання учнів які вони здобули з попередніх класів на тему " Розвиток та розмноження рослин"• Вчитель поділяє клас на дві групи.Перша група відповідає на питання:будова квітки, частини квітки, основні частини квітки, другорядні частини квітки . Як результат своєї діяльності учні створюють презентацію на данну тему[5] Друга група готує реферат[6], які включають в себе питання: що таке квітка, типи квіток, які квітки за формою, запліднення, запилення. Створити сайт та блог для демонстрації своїх результатів Колективна робота: Організація перегляду учнями презентацій, пов’язаних з темою проекту. Діяльність учителя : До початку проекту учитель знайомить батьків та вчителів з перевагами методу проектів. Вчитель на початковому етапі проекту знайомить учнів з темою, організовує дискусію на тему проекту. На протязі виконання проекту учитель виступає в ролі консультанта, координуючи діяльність кожної групи і в разі необхідності окремих учнів. Наприкінці проекту учитель організовує захист дітьми своїх проектів.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Гуцалюк Жанна

Фах, навчальний предмет

Біологія,вчитель 2 категорії

Навчальний заклад

Одеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Одеської міської ради 22

Місто\село, район, область

місто Одеса,Суворовський район

Контактні дані

Gutsaljuk zhanna@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20.08-23.08.2012

Місце провведення тренінгу

ОЗОШ № 22

Тренери

Скрипник Тетяна Павлівна