Користувач:AndreySinica
Зміст
- 1 Синиця Андрій Миколайович
- 2 Мої курси
- 3 Про мене
- 4 ПІБ, фото учасника конкурсу
- 5 Які вищі навчальні заклади закінчили, у якому році, спеціальність за дипломом
- 6 Педагогічний стаж
- 7 Місце роботи
- 8 Посада
- 9 Кваліфікаційна категорія
- 10 Звання
- 11 Класи,в яких викладаєте
- 12 Посилання на власний інтернет-ресурс
- 13 Педагогічне кредо
- 14 Інноваційні форми роботи та технології, що використовує
- 15 Посилання на відеозапис майстер-класу
- 16 Посилання на відеозапис відкритого уроку
- 17 Мої файли
- 18 Мої статті
- 19 Корисні посилання
Синиця Андрій Миколайович
Вчитель музичного мистецтва
[ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 http://mz.com.ua/login]
Мої курси
Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Синельникове, 01 листопада - 14 листопада 2013
"Соціальні сервіси" Веб 2.0, ДОІППО 30 березня - 03 квітня 2015
Дистанційне навчання
Про мене
ПІБ, фото учасника конкурсу
Синиця Андрій Миколайович
Які вищі навчальні заклади закінчили, у якому році, спеціальність за дипломом
Криворізький Державний Педагогічний Університет 2007 вчитель музичного мистецтва, етики та естетики
Педагогічний стаж
Стаж роботи:
загальний 11 років педагогічний 11 років
Місце роботи
Синельниківська ЗОШ I-III ст.№2 , тел.(05663)41186; http://synelnykove-school2.edukit.dp.ua/
Посада
Вчитель музичного мистецтва
Кваліфікаційна категорія
спеціаліст 1 -ї категорії
Звання
Класи,в яких викладаєте
1-8 кл
Посилання на власний інтернет-ресурс
http://sinelnycove.blogspot.com/
Педагогічне кредо
• «Учитись важко, а учить ще важче.
Але не мусиш зупинятись ти. Як учням віддаєш усе найкраще, То й сам сягнеш нової висоти».
Інноваційні форми роботи та технології, що використовує
В умовах конкурентоспроможного виходу України на міжнародну освітню арену усе складніше стає забезпечити високий рівень освіченості учнів,застосовуючи для цієї мети тільки традиційні методи і технології. Впровадження новітніх технологій у процес викладання музичного мистецтває необхідним сьогодні. Головне для мене –це прогрес у знаннях учнів та їхня зацікавленість у вивченні предмета,тому я завжди знаходжусь у пошуку нових та цікавих форм і методів роботи. Найуспішніше я використовую на практиці такі інноваційні технології,як інтерактивні,проектні та інформаційно- комунікаційні технології. Серед передових методів у сучасному навчальному процесі вивчення музики велику увагу приділяють інтерактивним методам, основаним на особистісно-орієнтованому підході до учня,спрямованим на розвиток не лише творчого потенціалу вивчаючого,але й на вміння мислити та швидко реагувати,покращуючи комунікаційні навички.Найчастіше в своїй практиці я використовую такі інтерактивні методи,як Мікрофон, Мозковий штурм ,Асоціації ,Снігова куля ,Займи позицію, Робота в группах, Дискусія, Дебати, Рольові ігри, вікторини. робота в парах і т.д.
Дуже активно я застосовую на практиці інтерактивні ігри,найцікавішими серед яких є Вгадай мелодію, перший мільйон, правда чи ні, поле чудес та інші .
Неможливо недооцінити роль мультимедійних засобів у проведенні інтерактивного заняття.Висока ефективність використання в навчанні мультимедійних засобів,основа яких- зорове та слухове сприйняття матеріалу є очевидною. Сучасні технології в освіті- це професійно орієнтоване навчання мистецтва,використання проектних методів, застосування інформаційних та телекомунікаційних технологій, робота з навчально- комп’ютерними програмами, створення презентацій у програмному середовищі Open Office Impress, Microsoft Power Point,використання ресурсів всесвітньої мережі інтернет.
Особистість не може не бути педагогом та навпаки. Потрібно, щоб особистість виховувала особистість (моральне, патріотичне, трудове виховання).На мій погляд, особистість - це щира, цілісна, духовно багата людина, яка живе згідно свого покликання на основі історичних і культурних традицій, здатна постояти за свободу, незалежність країни. Це людина, яка зуміла виявити свої схильності, розкрити свої таланти, подолати свої недоліки і завдяки цьому домогтися успіху в житті і бути щасливою. При цьому вона з повагою ставиться до інших, не дозволяє собі презирливого і поверхового ставлення до них. Іноді кажуть «сильна особистість», але сила - не означає жорсткість. На мою думку, людині потрібна сила особливо для того, щоб бути добрим, співчуваючим, навіть вміти поступитися своїми інтересами заради іншої людини. Мені здається, золоте правило «поступай з іншими так, як хочеш, щоб вони поводилися з тобою» працює у всіх сферах життя і допомагає не збитися з правильного шляху. Отже, для того, щоб сформувати свою особистість, потрібно постійно розвиватися і самовдосконалюватися, шукати те, що приносить радість, бути щирим і поважати інших. Людина все своє життя навчається та виховується і навчає та виховує інших іноді не підозрюючи цього, тобто э водночас вчителем та учнем. Цей процес безперервний, а уявіть на мить, що розірвано зв'язок між вчителем та учнем. Виникне колапс та «топтання на місці». З одного боку великий життєвий досвід, вміння та навички, моделі поведінки, а з іншого порожнина. Але цього не буде, тому що порожнина хочемо ми цього чи ні постійно заповнюється поки не настане рівновага. Дуже важливо заповнити цю порожнину людяністю. В цьому і є покликання сучасного педагога - не тільки заповнить духовну порожнину знань, моделей поведінки, а ще й навчити учня вчитися. Приклавши зусилля у навчанні людина ніколи не зупинне свій розвиток, а навіть буде обганяти минуле покоління. Тому що лише те, що нас обганяють, говорить про те, що життя триває, змінюється і вдосконалюється. І дай Бог, щоб наше майбутнє покоління було розумнішими, освіченішими, добрішими, людянішими
Посилання на відеозапис майстер-класу
Посилання на відеозапис відкритого уроку
"Категория:Обласний конкурс "Вчитель року"
Мої файли
Що вивчив на курсах Інтелhttp://andreysinica.blogspot.com/
Web 2.0 Блог вчителя http://sinelnycove.blogspot.com/
Портфоліо Синиці Андрія Миколайовича за навчальним пректом "Композитори ХІХ століття