Wiki Від абака до

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 22:05, 2 квітня 2012, створена Alina (обговореннявнесок) (Створена сторінка: ==Назва проекту== '''Від абака до...''' ==Автори проекту== учні 25 групи ДПБЛ, І курс, спеціальніс…)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Від абака до...

Автори проекту

учні 25 групи ДПБЛ, І курс, спеціальність "Автослюсар"

Тема дослідження

Комп'ютерні ігри - за і проти


Питання для дослідження

1.Яку користь можуть принести комп'ютерні ігри? 2.Чи несуть вони в собі якусь шкоду?


Гіпотеза дослідження

Комп'ютерні ігри можуть принести досить велику користь при умові їх правильного використання


Мета дослідження

Вивчити, як комп'ютерні ігри впливають на людей


Результати дослідження

Game.jpg Комп'ютерні ігри стали одним з головних видів відпочинку людини, особливо серед молоді. Багато мовиться про шкідливість ігор, особливо це питання хвилює батьків дітей, які проводять багато часу біля моніторів. Найбільшою небезпекою, що несуть під собою комп'ютерні ігри - це виникнення ігрової залежності. Це справжнє відхилення психіки, що потребує допомоги лікарів. При виникненні такої залежності людина практично починає жити в іншій реальності - віртуальній. Вона поступово заміняє собою справжню, у гравця виникають проблеми зі сном, апетитом. В пресі навіть з'являлись повідомлення про випадки, коли люди помирали після діб практично безперервної гри. Особливу групу риску складають підлітки і діти. Крім того, часто зміст комп'ютерної гри також несе під собою небезпеку для психічного здоров'я людини. Так, такий популярний серед молоді жанр, як "шутери", часто супроводжується підвищеною агресивністю, озлобленістю. Крім того, постійне сидіння за комп'ютером також призводить до негативних наслідків: погіршується зір, виникають проблеми з опорно-руховим апаратом і зайвою вагою. Але і користь від комп'ютерних ігор також є. В першу чергу йдеться мова про різноманітні логічні ігри, головоломки. Вони сприяють розвитку логіки, інтелекту, уваги, пам'яті. Особливе місце серед таких ігор займають стратегії. Існують розвиваючі ігри для маленьких дітей, які навчають їх буквам, цифрам, знайомлять зі світом рослин і тварин, сприяють розвитку моторики рухів. Також дуже є дуже багато корисних ігор для молодших школярів, які допомагають їм поглибити знання в різних галузях, допомагають стати більш посидючими, зосередженими, уважними. І, звичайно, великою заслугою комп'ютерних ігор являється те, що вони часто дозволяють відволікти людину від шкідливих звичок, розслабитися після важкого робочого дня, відволіктися від повсякденної рутини.


Висновки

Комп'ютерні ігри можуть бути корисними для людини. Все вирішує відчуття міри і різновидність гри. Віртуальна реальність не повинна займати весь вільний час людини, не повинна провокувати її на жорстокість, визивати в ній агресію і жорстокість. Це повинен бути один із варіантів відпочинку, навчання.