Портфоліо Рибалки Анатолія Сергійовича за проектом " Дивовижні презентації "

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 12:11, 28 квітня 2016, створена Rybalka29091985 (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

"Створення та представлення слайдових презентацій"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика, математика, ОТМ

Вік учнів, клас

14 років, 9 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Діти завжди швидко вчаться новому, особливо, якщо їм це цікаво. Тому, майже всі школяри, понинають втвчати презентаціі з 3 класу. Тому дуже важливо, щоб вони усвідомлювали його переваги. Взявши на себе роль дослідників кожна мала група учнів обирає тему, що представляє для них інтерес рівень та різновиди презентацій. Учні збирають цікаву інформацію щодо обраної теми протягом певного періоду часу. Учні знайомляться з правилами створення презентації, збирають інформацію про предмет своєї теми та в результаті визначають ключові та тематичні питання. Результати проекту будуть презентовані на уроках біології, математики, літератури.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми План впровадження теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання є дієвим інструментом мотивування навчальної діяльності учнів. Я в системі використовує групові, парні, індивідуальні форми опитування та тестові і практичні роботи для оцінювання рівня засвоєння учнями навчального матеріалу.Перед вивченням теми знайомлю учнів з процесом оцінювання. Графік оцінювання Лист оцінки учасника проекту в групі Лист самооцінки Оцінювання веб-сайту Оцінювання презентації Підсумкове оцінювання

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи над темою та груповими проектами я ознайомився сам, а потім ознайомив учнів з документами про авторське право. Потім запросив до школи батьків учнів, роботи яких можна висвітлити на сайті школи, щоб отримати від них дозвіл. Авторське право - тест Дозвіл батьків Дозвіл на відкриття електронної скриньки учня Приклад листа з проханням на дозвіл про використання презентація "Розуміння авторського права" для учнів презентація "Авторське право" для вчителя За допомогою буклету ознайомив учнів про переваги методу проектів

Для мотивації навчальної діяльності учнів під час проведення проекту я знайомлю їх з буклетом «Метод проектів» та презентацією проекту, яка має зацікавити їх та наштовхнути на роздуми - як інформатика допоможе учням отримати кращі знання і оцінки з інших предметів - і підвести до ключового питання «Презентації можна використовувати для навчання? Як саме?» Під час проекту для учнів передбачено декілька видів навчальної діяльності: 1) На першому занятті проводиться оцінка первинного досвіду учнів роботи з Інтернетом та виявлення їх інтересів за допомогою форми З-Х-Д ЗХД; учні заповнюють її під час вступної презентації вчителя; 2) Учні поділяються на 3 групи «Історики», «Шукачі» та «Журналісти» для пошуку відповідей на проблемні питання, обговорюються критерії оцінювання їх проектної діяльності; 3) Кожна група працює над своїм завданням та в результаті має отримати певний продукт (стінгазету-блог, презентації на задану тему вчителями-предметниками інших дисциплін) отримує оцінки за листами оцінювання, заздалегідь розробленими вчителем; 4) Після завершення роботи над проектом проводиться учнівська конференція, де учні презентують свої результати проектної діяльності, проводиться самооцінка учнями роботи над проектом та оцінка вчителем усіх груп та учнів окремо.

Ознайомив учнів з навичками 21 століття Навички 21 століття,зі своєю презентацією Презентація вччителя

Результати роботи учнів: Wiki стаття "Поняття комп’ютерних презентацій"

Учнівська презентація "Компютерні презентації",

Учнівська презентація "Вставка відео",

Тести

Публікація

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Рибалка Анатолій Сергійович

Фах, навчальний предмет

Вчитель інформатики

Навчальний заклад

Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №56" Дніпропетровської міської ради

Місто\село, район, область

м.Дніпропетровськ

Контактні дані

телефон: 0633805061

Відомості про тренінг

Вiдкритий свiт

Дати проведення тренінгу

11-23 квітня 2016 року

Місце проведення тренінгу

Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №56" Дніпропетровської міської ради

Тренери

Філюк Галина Іванівна

Корисні посилання

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м. Дніпропетровськ, КЗО СШ № 56, 11 - 23 квітня 2016 року

www.goole.com www.yandekx.ru

www.iteach.com.ua

http://educate.intel.com/uahrojectdesign

htt://ru.wikipedia.org/wik

wikilavesearth.org.ua